پیش بینی سود ۲۰۰ میلیارد تومانی زرین ذرت شاهرود برای سال آینده

مدیرعامل شرکت زرین ذرت شاهرود با اشاره به راه‌اندازی واحد تحقیق و توسعه بعد از گذشت 12 سال گفت: جلسات تدوین بودجه امسال برگزار شده و برای سال مالی آینده، دستیابی به 200 میلیارد تومان سود خالص پیش‌بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، محمدمهدی اختری، مدیرعامل شرکت زرین ذرت شاهرود در مورد عملکرد ده ماهه این شرکت گفت: در ده ماهه امسال ۱۵۰ میلیارد تومان سود خالص داشته‌ایم که این عدد نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۷۷ درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به بودجه زرین ذرت شاهرود گفت: در بودجه سال گذشته ۷۵ میلیارد تومان سود خالص مصوب شده بود که این عدد با تعدیل صورت گرفته به ۱۴۴ میلیارد تومان رسید؛ اما شرکت زرین ذرت در عملکرد ده ماهه حتی بیشتر از بودجه تعدیل شده، رشد داشته است.

اختری با مقایسه عملکرد ده ماهه این شرکت در بخش تولید و فروش گفت: میزان تولید شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۸ درصد افزایش داشته و میزان فروش در همین بازه زمانی، ۱۳ درصد بیشتر شده است و از نظر ریالی نیز ۵۵ درصد افزایش درآمدی داشته ایم.

مدیرعامل شرکت زرین ذرت شاهرود با اشاره به خریداری ۳٫۲ هکتار زمین برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای گفت: بعد از دیوارکشی زمین خریداری شده، انبارهای مسقف نگهداری محصولات در زمین‌های جدید راه‌اندازی و طرح‌های توسعه‌ای شرکت اجراء خواهد شد.

وی با بیان اینکه برنامه استراتژیک ۵ ساله شرکت در حال آماده‌سازی است، افزود: بعد از گذشت ۱۲ سال واحد تحقیق و توسعه مجددا در شرکت زرین ذرت در حال راه‌اندازی بوده که این واحد لازمه اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت است.

اختری تصریح کرد: اولین طرح توسعه‌ای شرکت زرین ذرت، احداث سیلو ذرت است که طرح آن آماده و به مدیریت شرکت توسعه صنایع بهشهر برای تایید نهایی ارسال شده که پیش‌بینی می‌کنیم اولین سیلو قبل از اتمام سال ۱۴۰۲ احداث شود.

مدیرعامل شرکت زرین ذرت در مورد بودجه سال آتی این شرکت نیز گفت: جلسات تدوین بودجه امسال برگزار شد و برای سال مالی آینده دستیابی به ۲۰۰ میلیارد تومان سود خالص پیش‌بینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *