پیام مدیرعامل گروه توسعه ملی به مناسبت روز صنعت و معدن

به نام خدا

“صنعت؛ پایه‌ محوری‌ توسعه‌ اقتصادی‌ کشور است”.  مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

۱۰تیرماه روز صنعت و معدن را که خود مبین اهمیت و نقش بسزای این مهمترین موتور محرکه اقتصاد است، به همه فعالان و کارگزاران امر تبریک و شادباش عرض می نمایم.

این روز هم فرصت مغتنمی است تا با تبیین و معرفی دستآوردهای حوزه صنعتی و معدنی کشور عزیزمان ایران اسلامی، نقش استراتژیک این دو بخش را در اقتصاد و تحقق اهداف بلند مدت کشور یادآور شویم و هم فرصتی است برای تکریم و قدردانی از تلاش های تحسین برانگیز غیورمردان پولادینی که چرخ های موتور پیشرفت کشور را به حرکت درآورده و با عزمی ملی و مدیریتی جهادی به پیش می برند.

این روز مجالی است تا در پرتو منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، سیاست های تولید، پشتیبانی و مانع زدایی که چراغ راه خویش  قرار داده بودیم را بازمروری کنیم و با بهره گیری از خردجمعی، هم افزایی، همکاری و همت و جدیت بیشتر باهم و با شما همکاران و دلاورمردان عرصه تولید و خدمت به اقتصاد این مرز و بوم در سراسر گروه توسعه ملی در اعتلای هرچه بیشتر اقتصاد کشور عزیزمان ایران اسلامی گام برداریم.

مجددا؛ این روز بزرگ را به همه فعالان و تلاشگران این عرصه مهم بویژه اقشار مختلف همکار در خانواده بزرگ توسعه ملی تبریک عرض نموده، همت و تلاش های مجدانه و خالصانه و خاضعانه یکایک شما عزیزان را سپاسگذار و قدردانم و سلامتی، توفیق و عزت روزافزون تان را از خداوند متعال آرزومندم.

امیر تقی خان تجریشی – مدیرعامل گروه توسعه ملی