وزیر اقتصاد در هفته دولت از مجتمع پتروشیمی شازند بازدید کرد

سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در هفته دولت از مجتمع پتروشیمی شازند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و امور دارایی در خلال بازدید از مجتمع پتروشیمی شازند در هفته دولت، با بیان اینکه دولت سیزدهم همواره بر حمایت از تولید ملی و تولیدکنندگان داخلی تاکید ویژه ای دارد، بر حمایت خود و‌ مجوعه دولت از اقدامات بزرگ و ارزشمند شرکت پتروشیمی شازند تاکید و از نقش آفرینی این شرکت در افزایش روند سودآوری، افزایش و استمرار در تولید و حمایت همه جانبه از قشر کارگر تقدیر کرد.

وی پتروشیمی شازند را نمونه بارز مدیریت موفق بانک ملی ایران دانست و کسب موفقیت ها، دستاوردها و اقدامات ارزشمند و ماندگار از سوی شرکت پتروشیمی شازند را مورد تحسین قرار داد.

علیرضا خلیلی نیا، مدیرعامل پتروشیمی شازند ضمن تاکید بر اهمیت تولیدات مجتمع پتروشیمی شازند به عنوان متنوع ترین تولیدکننده محصولات پلیمری و شیمیایی در سطح کشور، از نقش آفرینی موثر و ارزشمند این مجتمع عظیم صنعتی و تولیدی در تامین نیاز بازار داخلی، صادرات محصولات با بالاترین استانداردهای جهانی به اقصی نقاط دنیا و به تبع آن ارزآوری برای کشور سخن به میان آورد.

وی گفت: توجه به مسائل و اقدامات مرتبط با فعالیت های زیست محیطی، ثبت رکورد تاریخی افزایش تولیدات مجتمع و همچنین افزایش سودآوری شرکت در کنار توجه ویژه به موضوع ساخت داخل و بومی سازی بسیاری از قطعات و تجهیزات حساس واحدهای تولیدی مجتمع، از جمله اقدامات شاخصی است که در این شرکت معظم رخ داده است.

خلیلی نیا همچنین در این دیدار، توضیحات مبسوطی را در خصوص تولیدات و اقدامات ارزشمند صورت گرفته در بخش ها‌ و واحدهای مختلف پتروشیمی شازند ارائه کرد.

گفتنی است در این بازدید، ابوالفضل نجار زاده، مدیرعامل بانک ملی ایران، فرزاد مخلص‌الائمه استاندار استان مرکزی، محمود احمدی بیغش نماینده مردم شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی، رضوانی‌فر مدیرکل گمرک، لطف الله پرندین فرماندار شهرستان شازند و سعید ملااسماعیلی مدیرکل اقتصاد و دارایی استان مرکزی وزیر اقتصاد را همراهی کردند.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *