عرضه سهام شرکت سیمان آرتا اردبیل کلید خورد

آگهی عرضه سهام شرکت سیمان آرتا اردبیل توسط شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان (سهامی عام) منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، در آگهی عرضه سهام شرکت سیمان آرتا اردبیل آمده است: بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان (سهامی عام) در نظر دارد نسبت به واگذاری 26.83 درصد (تعداد 386،288،352 سهم) از سهام شرکت سیمان آرتا اردبیل (نماد ساربیل) بصورت یکجا و نقد یا نقد و اقساط (40 درصد نقد و مابقی طبق شرایط اعلامی در اطلاعیه بورس) از طریق بورس اوراق بهادار تهران اقدام نماید.

قیمت پایه عرضه سهام مذکور به صورت شناور و بر مبنای حاصلضرب پریمیوم 30درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز انتشار آگهی عرضه یا حاصلضرب پریمیوم 30درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز قبل از عرضه، هر یک بالاتر بود، می‌باشد. سهام مذکور در روز چهارشنبه مورخ 1402/11/25عرضه خواهد شد.

قیمت اعلامی صرفاً قیمت پایه برای عرضه بوده و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی، مبنای ثمن معامله براساس شرایط اعلامی خواهد بود.

کلیه قوانین و مقررات موضوع مزایده در اطلاعیه عرضه منتشر شده توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شماره 181/144796 مورخ 1402/11/08 بارگذاری شده در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.tse.ir) آورده شده و متقاضیان شرکت در مزایده موظف به رعایت تمامی مفاد منتشره در اطلاعیه‌ مذکور می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *