شرکت مارگارین با رشد ۳۵ درصدی فروش، رکورد جدیدی را در سال مالی ۱۴۰۲ ثبت کرد

شرکت مارگارین یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان روغن گیاهی در ایران، با رشد 35 درصدی فروش در سال مالی 1402، رکورد جدیدی را در این زمینه ثبت کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، شرکت مارگارین که محصولات خود را با برندهای آفتاب، آفتاب طلایی و خروس در بازار عرضه می کند، در سال مالی گذشته توانست سطح فروش محصولات خود را در بازارها گسترش دهد.

رشد تولید در این شرکت یکی از عوامل اصلی رشد فروش بوده که توانسته با افزایش تولید خود، پاسخگوی نیاز بازار به محصولات روغنی باشد.

واحد فروش شرکت مارگارین با برنامه ریزی های مدون و منظم، توانست سطح فروش محصولات شرکت را در بازارهای داخلی گسترش دهد؛ به نحوی که شرکت مارگارین در سال گذشته ۱۴ شعبه فروش در سراسر کشور راه اندازی کرده که این شعبات به صورت فروش هیبریدی با همکاری شرکت به پخش فعالیت می کنند.

راه اندازی این شعبات، دسترسی مشتریان به محصولات شرکت مارگارین را آسان تر نموده و باعث افزایش فروش محصولات این شرکت شده است؛ ضمن اینکه میزان فروش شرکت مارگارین در سال مالی ۱۴۰۲ نسبت به سال مالی ۱۴۰۱، ۳۵ درصد افزایش یافته و تعداد مشتریان صنف و صنعت افزایش  ۱۸۰ درصدی  داشته که این افزایش فروش، نشان دهنده افزایش اعتماد مشتریان به محصولات شرکت مارگارین و کیفیت بالای این محصولات است.

رتبه شرکت مارگارین هم در میان تولیدکنندگان روغن خوراکی خانوار و هم در میان تولیدکنندگان روغن خوراکی صنف، سه پله صعود کرده که این صعود 3 رتبه ای، نشان دهنده موفقیت شرکت مارگارین در بازار رقابتی روغن خوراکی است.

گفتنی است شرکت مارگارین در سال گذشته، متوسط ماهیانه تنوع محصولات تولیدی خود را از ۱۹ محصول  به ۳۲ محصول  رسانده که این افزایش تنوع، پاسخگوی نیازهای متنوع مشتریان شرکت است.

حمایت های شرکت توسعه صنایع بهشهر، از جمله عوامل موثر در موفقیت شرکت مارگارین در سال گذشته بوده؛ به نحوی که این شرکت با ارائه تسهیلات مالی و فنی، به شرکت مارگارین کمک کرد تا بتواند ظرفیت تولید خود را افزایش دهد و محصولات جدیدی را به بازار عرضه کند.

این گزارش در ادامه می افزاید؛ تلاش مدیریت و نیروهای  شرکت مارگارین نیز، از دیگر عوامل موثر در موفقیت این شرکت در سال گذشته بود. این پرسنل با تلاش و تعهد خود، توانستند محصولات با کیفیتی را تولید کنند و سطح تولید و  فروش محصولات شرکت را افزایش دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *