درخشش ستاره های شاراک در آسمان صنعت کشور: تندیس زرین سه ستاره همایش ملی ساخت ایران به شرکت پتروشیمی شازند اهدا شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی گروه توسعه ملی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند، دومین همایش ملی ساخت ایران با رویکرد نشان ملی، اعتبار جهانی در مرکز همایش های صدا و سیمای تهران برگزار شد.

این همایش با اهداف و محوریت «حمایت از تولید و خدمات ایرانی، پیش‌نیاز افزایش تولید»، «رفع نیاز وابستگی به واردات کالاهای خارجی و افزایش صادرات کالا و خدمات ایرانی»، «کمک به برجسته‌سازی نشان تجاری کالاها و خدمات مرغوب ایرانی»، «رابطه بین کیفیت محصول و خدمات رضایتمندی مشتری و سودمندی شرکت»، «نقش نوآوری و اختراعات در تولید ملی و نقش رسانه در حمایت از کالا و خدمات ایرانی» و «فرصت‌های بین‌المللی در ارتقا تولید و خدمات ملی در پسا تحریم» به منظور تقدیر و تجلیل از ۸۰  واحد فعال تولیدی، صنعتی و اقتصادی کشور تشکیل و برگزار گردید.

پس از بررسی و ارزیابی عملکرد و برنامه های اجرایی سال جاری شرکت‌ها از سوی اعضای کمیته علمی و شورای سیاست گذاری این همایش، تندیس زرین سه ستاره دومین همایش ملی ساخت ایران به دکتر علیرضا خلیلی نیا مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی شازند اهدا گردید.

شایان ذکر مهندس حسام زینکوهی معاونت بازرگانی شرکت پتروشیمی شازند به نیابت از دکتر خلیلی نیا تندیس این همایش را دریافت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *