۳۹۴ میلیارد ریال ارزش معاملات فرابورس ایران

خانه » ۳۹۴ میلیارد ریال ارزش معاملات فرابورس ایران

۳۹۴ میلیارد ریال ارزش معاملات فرابورس ایران

۱۳۹۰/۸/۲۱ ۱۵:۳۳:۵۵ ۲۱ آبان ۱۳۹۰ |دسته‌بندی: اخبار اقتصاد ایران|

هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه با جابجایی۵۰ میلیون و ۹۸۸هزار سهم و نرخ ۲۲۱۰ریال در بازار اول بیشترین حجم معاملات را در بازارهای فرابورس داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه با جابجایی۵۰ میلیون و ۹۸۸هزار سهم و نرخ ۲۲۱۰ریال در بازار اول بیشترین حجم معاملات را در بازارهای فرابورس داشت.

شرکت کویر تایر در بازار اول با خرید و فروش ۹۸۲ سهم و نرخ ۱۵۷۹ریال کمترین حجم معاملات را در سیستم معاملاتی بازارهای فرابورس ثبت کرد.

همچنین مهندسی صنعتی روان فن آور در بازار اول، پتروشیمی زاگرس در بازار دوم و پتروشیمی لردگان در بازار پایه با رشد ۴.۹ درصد بیشترین افزایش قیمت و سیمان سبزوار با کاهش ۳.۲ درصد در بازار اول بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

حجم معاملات در بازار ابزارهای نوین مالی

در بازار ابزارهای نوین مالی، بیشترین حجم معاملات را اوراق مشارکت مسکن مهر با جابجایی ۱۸۸ هزار و۵۰ برگه داشت. حجم اوراق دیگر به ترتیب ۲۰ هزار و۲۷۰ برگه گواهی سپرده سعدی، ۱۲ هزار و ۹۲۰ برگه اجاره امید، ۶ هزار و۳۶۰برگه مشارکت نارنجستان، ۶ هزار و ۱۱۰ برگه اجاره سامان، ۲ هزار و ۶۶۰ برگه اجاره ماهان، هزار و ۴۵۰ برگه اجاره ماهان ۲و ۸۹۰ برگه مشارکت نفت فصلی به قیمت هر برگه یک میلیون ریال جابجا شد.