کمک‌های نقدی و غیرنقدی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی به مناطق سیل‌زده کشور

خانه » کمک‌های نقدی و غیرنقدی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی به مناطق سیل‌زده کشور

کمک‌های نقدی و غیرنقدی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی به مناطق سیل‌زده کشور

۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۳:۱۶:۲۶ ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ |دسته‌بندی: اخبار|

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، پیرو دستور مقام معظم رهبری مبنی بر امداد رسانی سریع به مناطق سیل زده و همچنین ابلاغ مدیرعامل محترم بانک ملی ایران، با همراهی شرکت‌های تابعه و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و مساعدت به مردم سیل ‌زده در چند استان کشور کمک‌های نقدی و غیرنقدی بعلاوه پشتیبانی‌های لجستیکی را به مناطق سیل‌زده ارسال کردند.

در این راستا خدمات و کمک‌های متنوعی از سوی شرکت‌های زیر مجموعه گروه توسعه ملی برای هموطنان عزیز در مناطق سیل‌زده در استان‌های گلستان، لرستان، فارس، خوزستان و کهکیلویه و بویراحمد ارسال شد.

این کمک‌ها عمدتا شامل موارد ذیل است؛

  • اهدا بیش از ۵۰ هزار بسته اقلام مورد نیاز مناطق سیل‌زده شامل پتو، مواد غذایی و لبنی، مواد بهداشتی و شوینده و بسته حمایتی کودک (مشتمل بر پوشک و غذای کودک).
  • تخصیص کمک نقدی بالغ بر ده میلیارد ریال.
  • اعزام تیم آتش نشان به همراه خودرو و ماشین آلات سنگین راهداری با پرسنل جهت برف‌روبی و مهار سیلاب.
  • ارسال بیش از یک هزار تن کنجاله سویا جهت دام و طیور، مرغداران و توزیع رایگان پروتئین سویا.
  • ارائه کمک‌های لجستیکی برای پخش و توزیع اقلام مورد نیاز در مناطق آسیب دیده از سیل با به کارگیری ظرفیت دفاتر استانی شرکت‌های تابعه.

این کمک‌ها از سوی شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و شرکت‌های زیر مجموعه آن از جمله پتروشیمی شازند، سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان (سیدکو)، توسعه صنایع بهشهر و شرکت‌های وابسته به آن نظیر به پخش صورت گرفت.

مجموعه گروه توسعه ملی همچنان خود را ملزم به ادامه حمایت و مساعدت به مردم سیل‌زده در سراسر ایران اسلامی دانسته و با پایان یافتن و رفع بحران سیل، کمک های خود را در دوران بازسازی این مناطق نیز ادامه خواهد داد.

روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی