پیام نوروزی رئیس هیأت مدیره گروه توسعه ملی؛ تحقق شعار سال ١۴٠٠، هدف اصلی گروه توسعه ملی

پیام نوروزی رئیس هیأت مدیره گروه توسعه ملی؛ تحقق شعار سال ١۴٠٠، هدف اصلی گروه توسعه ملی

پیامبر اسلام(ص) می فرمایند:«اذا رأیتم الربیع فأکثروا ذکر النشور» هرگاه بهار وارد شد زیاد به فکر نشور(قیامت) باشید. سال 1400 آغاز شد و همگی ما وارد سالی دیگر از زندگی پر فراز و نشیب خود شدیم و امیدواریم که بتوانیم در درگاه الهی و محضر پر برکت حضرت ولی عصر «عج» رو سفید باشیم.
سال جدید به لحاظ اقتصادی، سالی است که دغدغه ها و دشواری های مسیر تولید و تجارت را با توجه به تداوم تحریم های ناجوانمردانه بین المللی با خود به قرن جدید آورد اما یقینا نامگذاری سال 1400به «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» از سوی مقام معظم رهبری نوید دهنده عزم جدی در این خصوص و بهبود شرایط اقتصادی است. بدیهی است در این سال، اگر تمام قوای اقتصادی و حاکمیتی کشور، پشتیبانی و مانع زدایی را سر لوحه کار خویش قرار دهند، می توانیم امیدوار باشیم که در مسیر توسعه، گام های بلندی برداشته شود.
آنچه که مسلم است تولید، شاه کلید توسعه اقتصاد در هر کشور است. توسعه ای که باید از بهبود محیط اقتصادی، مسیر خود را دنبال کند. اما اکنون در سراسر محیط اقتصادی موانع زیادی مشاهده می شود که از عوامل متنوع خارجی و داخلی نشات گرفته اند و به اراده ای نیاز است که با جدیت و مداومت، به برداشتن موانع از این مسیر اقدام کند.
مطمئنا درسال جدید گروه بزرگ توسعه ملی با توجه به سبقه تاریخی و تجربیات خود و اتکا به عنایات حضرت باریتعالی و نیز اراده، تلاش و تخصص تمامی همکاران ارجمند در بخشها و شرکتهای متنوع این مجموعه اقتصادی بزرگ، خواهد توانست که با تمرکز بیشتر بر مقوله تولید قدم های بزرگی را در راستای تحقق شعار سال برداشته و علاوه بر تأمین منافع سهامداران گرامی، دِین خود را نسبت به ایران اسلامی عزیز و مردم شریف این مرز و بوم ادا نماید.
به امید آن که 1400، آغاز قرنی درخشان و تاریخ ساز برای ملت عظیم الشان ایران باشد.
بابک سعیدی
رئیس هیأت مدیره