گروه توسعه ملی

به نام خداوند بخشنده مهربان

عَلَیْکُمْ بِالْجِدِّ وَ الِاجْتِهَادِ وَ التَّأَهُّبِ وَ الِاسْتِعْدَاد
بر شما باد به تلاش و سخت کوشی و مهیا شدن و آماده شدن (امام علی ابن ابیطالب (ع) ، وسایل الشیعه ج ۱ ، ص ۹۲ ، ح ۲۱۷)

اگرچه نزدیک به سه دهه از آغاز فعالیت “گروه توسعه ملی” می گذرد اما بنیان های این گروه اقتصادی بزرگ قدمتی به اندازه عمر صنعت در این مرزو بوم دارد و وسعت فعالیت های متنوع زیر مجموعه های این هلدینگ و محصولات تولیدی و خدماتی آن طی سال های متمادی در تمامی شئون زندگی هموطنان عزیزمان در آمیخته است. این محصولات طیف وسیعی از صنایع غذایی و شوینده تا خدمات مالی و سرمایه گذاری را شامل می شود که با هدف خدمت رسانی ، ایجاد ارزش افزوده، اشتغال و افزایش سهم بیشتر در تولید ناخالص ملی با همت همکارانمان عرضه می گردند تا یکایک اعضای “خانواده بزرگ گروه توسعه ملی ” بتوانند به واسطه نقش بی بدیل خود در اقتصاد کشور برخود ببالند.

طی چند سال اخیر تحت تأثیر تحریم های ناجوانمردانه بین المللی، اقتصادکشور دستخوش فراز و نشیب های بسیاری گردید و مشکلات متعددی در عرصه تولید و خدمات بوجود آمد.

با این حال، ما خانواده گروه توسعه ملی برآنیم که با اتکال به خداوند مهربان، بلند همتی و تکیه بر تجارب گرانبهای گذشته بر پایه “خرد جمعی” و با هدف “ارزش آفرینی” و نیز با رعایت امانتداری و صداقت بیش از پیش تلاش نموده و به کمک سلاح دانش و تخصص به مصاف مشکلات رفته ، تا به مدد نوآوری و ارائه راهکارهای جدید و به روز علاوه بر تأمین منافع ذینفعان خود، پرچم افتخارات گروه توسعه ملی را بر فراز قله های موفقیت ایران اسلامی عزیز برافرازیم . انشاالله

مَنْ رَقَى دَرَجَاتِ الْهِمَمِ عَظَّمَتْهُ الْأُمَم
هر که بر نردبان همت ها بالا رود ، ملت ها او را بزرگ دارند. (امام علی ابن ابیطالب(ع)، تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص ۴۴۸ ، ح ۱۰۲۷۰)

مدیرعامل