پیام مدیرعامل گروه توسعه ملی به مناسبت هفته دفاع مقدس

به نام خدا

هفته دفاع مقدس یادآور یکی از حماسی ترین مقاومت های تاریخ ملت ایران در برابر دشمنانی است که نه تنها تمامیت ارضی بلکه آرمان ها و ارزش های حاصل از انقلاب اسلامی ایران را تهدید کردند.
دشمنان بر این خیال بودند که درخت انقلاب اسلامی نهالی است که نخستین روزهای خود را تجربه می کند و در شرایط دفاعی قابل اعتمادی به سر نمی برد . اما انقلاب برگرفته از باور و ایمان قلبی ملت نه تنها معادلات را به هم ریخت بلکه عزم ملت را بیش از گذشته دو چندان کرده و در دوره های مختلف انقلاب همگامی ملت و مسئولین سبب شد تا نظام اسلامی محکمتر و با صلابت تر از همیشه در تمام زمینه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و ..گام بردارد .
زیبا گفت بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که «آن‌ها حساب همه چیز را می‌کردند الا یک حساب و آن حساب، معنویت بود. آن‌ها توجه به این نداشتند که ملت همه با هم علاقه به خدا و اسلام دارند .
وامروز نیز با اتحاد و انسجام و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و با الهام از 8 سال ایستادگی ایثارگران و جانبازان در دفاع مقدس، توانستیم در برابر دنیا با صدای بلند و با قدرت در جهت حفظ حقوق‌مان دیوارهای تحریم های ظالمانه را بشکنیم .
وظیفه یکایک ما الهام گرفتن از ایثار و انگیزه های پرتوان آن دوران مقدس است ، تا بتوانیم مراحل توسعه صنعتی و اقتصادی را پشت سر گذاشته و با دستیابی به آرمان های مقدس انقلاب و دفاع مقدس دین خویش را نسبت به خون شهیدان و رنج های همه ایثارگران ادا کنیم.
امروز بیش از هر زمان دیگر وظیفه ما برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده ، دو چندان است تا فرهنگ ایثار را به جد در برنامه‌ریزیهای سیاسی ، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مدنظر قرار دهیم .
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس، سلامتی و بهروزی خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی را از خداوندمتعال خواستارم.

مجتبی عزیزیان