پیام تبریک امیر تقی‌خان تجریشی مدیرعامل گروه توسعه ملی به مناسبت نوروز 1400؛ موفقیت «وبانک» در شکستن رکودهای تولید در سال «جهش تولید»

پیام تبریک امیر تقی‌خان تجریشی مدیرعامل گروه توسعه ملی به مناسبت نوروز 1400؛ موفقیت «وبانک» در شکستن رکودهای تولید در سال جهش تولید

هواللطیف

دوستان و همکاران ارجمند

پایان هرقصه سرآغاز قصه‌ای دیگر است. روزهای پایانی سال زمان مناسبی برای تأمل و تفکر به مسیر طی شده، موفقیت‌ها، شکت‌ها و درس‌آموزی برای سال پیش‌رو است. در سالی که گذشت، فراگیری بیماری کرونا، سبک زندگی و مناسبات اجتماعی را در عرصه جهانی تغییر داد. همچنین تحریم‌های ناجوانمردانه بین‌المللی موجبات سختی‌ها و مشکلات بسیاری را بوجود آورد که همزمانی این دو رویداد رنج بسیاری را به هموطنان عزیزمان تحمیل نمود. لذا در چنین شرایط بحرانی و سختی، وظیفه ملی ما ایجاب می کند که اراده‌ها تقویت و تلاش بیشتر شود.

اینک مفتخریم که در کنار شما همکاران عزیز، شاهد موفقیت بی‌نظیر خانواده بزرگ گروه توسعه ملی در شکستن رکوردهای تولید در سال “جهش تولید” باشیم و تحقیق این امر در حالی است که سود مجموعه وبانک در بالاترین نقطه تاریخی خود قرار دارد.

اما اعداد و ارقام، تنها نشانگر بخشی از موفقیت خانواده گروه توسعه ملی در سال 1399 است که این امر مرهون همت کارگران پرتلاش، تعهد بی‌بدیل کارکنان و آینده‌نگری مثال زدنی مدیران این خانواده بزرگ است. نهادسازی، برای توسعه سهم بازار، افزایش مهارت در حل مسائل و تقویت نظام تصمیم گیری نیز از دیگر دستاوردهای جمعی ما است که با حفظ این دست آوردها و تدارک زیر ساخت لازم برای بهبود مستمر، می توان  مسیر روشنی را برای خانواده گروه توسعه ملی متصور بود.

در سال 1400 ما برای تغییر و تحول سازمان تلاش خواهیم کرد و می دانیم که باقی ماندن در مسیر تحول  و روزآمدی به انرژی فوق العاده ای نیاز دارد که مهمترین منبع آن ارتقای شایستگی های فرد، کار تیمی و نهاد سازی است. در سال 1399 گام هایی را درجهت ارتقای انگیزه های فردی همکاران برداشتیم که امیدواریم در ادامه با توسعه اقدامات در حوزه منابع انسانی، شاهد تجلی حس مسولیت پذیری مشترک، برای کسب موفقیت های بیشتر باشیم.

به امید اینکه در سال پیش رو، همه ما با درجه اطمینان بالایی بگوییم که در بهترین نقطه ممکن زندگی کاری خود ایستاده ایم و مهمترین کار ممکن را انجام می دهیم و یقینا در این صورت گروه توسعه ملی بهترین عملکر خود را شاهد خواهد بود.

أللّهُمَّ وَفِّقنَا لِمَا تُحِبُّ وَ تَرضَی. انشاالله.             

امیر  تقی‌خان تجریشی

مدیرعامل و عضو هیأت مدیره