وهان کروبیان خواستار همکاری بیشتر «گلتاش» با شرکت‌های ارمنستانی شد

در جریان بازدید وزیر اقتصاد ارمنستان از خطوط تولید گلتاش: وهان کروبیان خواستار همکاری بیشتر «گلتاش» با شرکت‌های ارمنستانی شد

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی به نقل از روابط عمومی گلتاش در جریان بازدیدی که وزیر اقتصاد ارمنستان از کارخانه گلتاش داشت از فعالیت‌های این شرکت در حوزه بهداشتی تقدیر و خواستار همکاری بیشتر«گلتاش» با شرکت‌های ارمنستانی شد.

وهان کروبیان در حاشیه بازدید از خطوط تولید شرکت گلتاش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ارمنستان بازار کوچکی دارد اما بخشی از بازار بزرگ جهان است و تولیدکنندگان ایرانی می‌توانند از این طریق برای یافتن بازارهای دیگر اقدام کنند.

وزیر اقتصاد ارمنستان با اشاره به کیفیت بالای تولیدات این کارخانه گفت : می‌توان با همکاری مدیران این کارخانه، محصولات شوینده را در جایگاه نخست بازار ارمنستان آورد.

توفیق افشارنژاد، مدیرعامل شرکت گلتاش با اشاره به ظرفیت روابط اقتصادی و تجاری ایران و ارمنستان، حضور وهان کروبیان، وزیر اقتصاد ارمنستان در گلتاش را فرصتی مغتنم برای توسعه و افزایش سطح روابط تجاری و رایزنی برای حل موانع و مشکلات تجارت با ارمنستان عنوان کرد.

بازدید از واحدهای تولیدی، دیدار با فعالان اقتصادی و بازدید از آثار تاریخی از جمله برنامه‌های سفر یک روزه وزیر اقتصاد ارمنستان به اصفهان بود. وزیر اقتصاد ارمنستان برای رایزنی به منظور افزایش سطح تعاملات تجاری دو کشور سوم بهمن وارد تهران شد.

گلتاش وابسته به شرکت توسعه صنایع بهشهر و از شرکت‌های زیرمجموعه گروه توسعه ملی است و به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر انواع محصولات شوینده و بهداشتی در پنج گروه شامل: انواع خمیردندان( با برندهای دنتامکس، پونه و نسیم)، انواع شامپو (با برندهای آرومکس ، شبنم و سیو)، صابون (با برندهای آرومکس، گلبو و گلنار)، مایع دستشویی (با برندهای آرومکس ، گلبو و سیو) کرم (با برند آرومکس و مری پن) فعالیت دارد.