نشست مدیرعامل گروه توسعه ملی و مدیران نگاه پویا برگزار شد

نشست صمیمانه مدیرعامل گروه توسعه ملی با مدیران عامل شرکت نگاه پویا، آزادراه تبریز-ارومیه و ایران پوپلین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، روز گذشته در جریان سلسله نشست­ های هم­ اندیشی مدیرعامل گروه توسعه ملی با شرکت­ های تابعه، مدیران عامل شرکت نگاه پویا، آزادراه تبریز-ارومیه و ایران پوپلین در فضایی صمیمانه گرد هم آمدند.

در این نشست، مجتبی عزیزیان، مدیرعامل شرکت سرمایه ­گذاری گروه توسعه ملی به ضرورت بهره مندی از ظرفیت های ایجاد ارزش افزوده در بخش راهسازی، توسعه تکنولوژی صنعت نساجی و همچنین استفاده بهینه از اموال مازاد کارخانجات در راستای نیازهای شرکت از جمله تأمین سرمایه در گردش اشاره کرد.

در ادامه، خان­محمدی مدیرعامل شرکت آزادراه تبریز-ارومیه ضمن اشاره به بهبود درآمدهای این شرکت گفت: عواید حاصل از اخذ عوارض تردد پل دریاچه ارومیه، از مبلغ روزانه 15 میلیون تومان به 120 میلیون تومان افزایش یافته است.

همچنین جهانگیر، مدیرعامل شرکت ایران پوپلین درخصوص خروج این شرکت از وضعیت خاموشی دستگاه ها به بهره برداری کامل از تجهیزات موجود در راستای رسیدن به حداکثر ظرفیت تولید اشاره کرد و افزود: با تعمیر اساسی صورت گرفته موفق شدیم برند ملی ایران پوپلین را به چرخه تولید بازگردانیم. هم اکنون نیز در درصدد بهره مندی از آخرین متدهای صنعت پارچه بافی و نساجی ، برای کشف بازارهای نوین هستیم.

همچنین عموزاده، مدیرعامل هلدینگ نگاه پویا نیز به اراده این شرکت در خصوص استفاده از پتانسیل های گروه برای افزایش ظرفیت تولید و بازدهی اشاره کرد.

در پایان این نشست، عزیزیان بر موضوع اصلاح زنجیره پوشاک در ایران پوپلین تاکید داشت و گفت: با استفاده از ظرفیت های تولید پوشاک، ایران پوپلین می تواند متولی اصلاح و تولید این زنجیره در گروه توسعه ملی شود.