مجمع عمومی عادی سالیانه سیدکو برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۸ شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان(سهامی عام) روز ۳۱ خردادماه ۱۳۹۹ با حضور نزدیک به ۹۰ درصد از سهامداران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ با حضور اکثریت سهامداران یا نمایندگان آنها در دفتر مرکزی این شرکت روز شنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۹۹ برگزار و صورت‌های مالی تصویب و تقسیم سود توسط مجمع انجام شد.

در این مجمع که با حضور اکثریت سهامداران، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار(به صورت آنلاین)، نمایندگان سازمان حسابرسی، مدیران عامل شرکت‌های تابعه و همچنین برخی اصحاب رسانه برگزار شد، ابتدا حامد اصل روستا مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با ارائه گزارشی از وضعیت صنعت سیمان در کشور و نیز عملکرد شرکت در سال مالی مذکور به تشریح جایگاه و موقعیت این شرکت در صنعت و کشور پرداختند.

 

این جلسه با حضور بهمن یاغشنی رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان به عنوان رئیس مجمع و رضا عبدل به عنوان ناظر مجمع به نمایندگی از طرف شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی(سهامی عام) و مستوره اسدزاده به عنوان ناظر مجمع به نمایندگی از طرف شرکت توسعه بین‌الملل تجارت ملی(سهامی خاص) طبق دستور جلسه برگزار شد.

در مجمع عمومی عادی سالیانه سیدکو، مبلغ ۴۱۰ ریال سود نقدی به ازای هر سهم تصویب شد.