قائم‌مقام مدیرعامل و مدیر حوزه مدیریت وبانک معرفی شدند

جانشین جدید مدیرعامل و معاون مالی، اداری و پشتیبانی و همچنین مدیر جدید حوزه مدیریت وبانک معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، صبح امروز مراسم تکریم و معارفه قائم‌مقام مدیرعامل، معاون مالی و پشتیبانی و مدیر حوزه مدیریت وبانک با حضور دکتر محمدحسین فروزان مهر، سرپرست شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و جمعی از معاونان و مدیران شرکت برگزار شد.

در این مراسم دکتر هادی احمدیان به عنوان جانشین مدیرعامل و معاون مالی، پشتیبانی و اداری معرفی و آقای عبدالرضا میقانی به عنوان مدیر حوزه مدیریت معرفی شدند.
دکتر احمدیان در حوزه اجرایی و اقتصادی سوابقی همچون معاون برنامه ریزی توسعه سازمان منطقه آزاد چابهار، عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سبحان و هلدینگ سرمایه گذاری و توسعه صنعتی چابهار، ریاست هیات مدیره هلدینگ ترانزیت و توسعه تجارت، مدیرکل برنامه ریزی و اقتصادی سازمان اقتصادی کوثر، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر و مدیرعامل و نائب رئیس هیات‌مدیره شرکت سرمایه گذاری پاک‌اندیشان امین را در کارنامه خود دارد و آقای میقانی دارای سوابق اجرایی متعدد است.

در این مراسم، از زحمات آقای سیامک ظاهری قائم مقام سابق مدیرعامل، دکتر حمید دیانت‌پی، معاون سابق مالی و پشتیبانی و همچنین آقای سید حسین سالاری، مدیر سابق حوزه مدیریت تقدیر و تشکر به عمل آمد،