علی جهانگیر سرپرست یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های نساجی کشور شد

علی جهانگیر سرپرست یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های نساجی کشور شد.

آیین تکریم و معارفه سرپرست شرکت ایران‌پوپلین با حضور مسعود سریع القلم مدیرعامل هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی به نقل از روابط عمومی مدیریت توسعه نگاه پویا، طی جلسه ای با حضور مسعود سریع القلم مدیرعامل هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا، رئیس و اعضای هیات مدیره و معاونان این هلدینگ و همچنین رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت ایران پوپلین مراسم تکریم و معارفه سرپرست یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های نساجی کشور برگزارشد.

سریع‌القلم در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از سعید اروانه و خدمات شایسته ایشان در دوران تصدی مسئولیت خود به عنوان مدیرعامل شرکت ایران پوپلین، طی حکمی علی جهانگیر را به سمت سرپرست شرکت ایران پوپلین منصوب کرد.

مدیرعامل نگاه پویا در ادامه با اشاره به نقش کارخانه‌های این چنینی در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان، مشکلات ایران پوپلین را قابل‌حل دانست و اظهار امیدواری کرد با حضور آقای جهانگیر و حمایت‌های گسترده گروه توسعه ملی این مسیر آسان‌تر شود.

شایان ذکر است شرکت ایران پوپلین وابسته به هلدینگ مدیریت توسعه نگاه پویا و از شرکت‌های زیرمجموعه گروه توسعه ملی می‌باشد. این شرکت یکی از واحد‌های شاخص در صنعت نساجی کشور بوده و با دارا بودن واحدهای ریسندگی، رنگرزی و چاپ، از دهه پنجاه شمسی در کنار سایر واحد‌های تولید نساجی فعالیت می کند.