عقد قرارداد «کارگزاری فناوری و نوآوری» شرکت نوآوران توسعه‌ملی با موسسه ‌بنیان دانش‌پژوهان

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی به نقل از نوآوران توسعه ملی طی مراسمی با حضور هادی نیلفروشان مدیرعامل نوآوران توسعه ملی، علی ردادی عضو هیات مدیره،  فرزان نیکپور مدیرعامل موسسه بنیان دانش‌پژوهان، و جمعی از مدیران قرارداد همکاری فی‌مابین شرکت نوآوران توسعه ملی و موسسه دانش پژوهان به امضا رسید.

در ابتدای جلسه هادی نیلفروشان مدیرعامل نوآوران توسعه ملی ضمن خوش‌آمدی گویی به میهمانان افزود این قرارداد با هدف ایجاد هم افزایی هرچه بیشتر مابین شرکت های زیرمجموعه وبانک و اکوسیستم نوآوری کشور و شرکت‌های دانش بنیان مطرح در سطح کشور به امضا رسید.

وی افزود«موسسه بنیان دانش‌پژوهان» یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه توسعه‌ی دانش، طراحی، ساخت، نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری از دستگاه‌های نمک‌زدایی و تصفیه آب و پساب در سطح کشور در چند سال اخیر بوده است.

نیلفروشان در پایان گفت: «نوآوران توسعه ملی» می‌کوشد تا با آشنا کردن هر چه بیشتر مجموعه‌ی شرکت‌های گروه توسعه ملی با فناوری‌های نوین در حوزه‌ی مرتبط و مورد نیاز، گامی در راستای حل مشکلات و نیازهای فناورانه‌ی بر دارد.

شایان ذکر است نوآوران توسعه ملی از شرکت های زیرمجموعه گروه توسعه ملی و به عنوان بازوی فکری و اجرایی شرکت ‏سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در دو حوزه نوآوری و ثروت انسانی فعالیت می کند. این شرکت، هم اینک کانال اصلی ارتباطات شرکت‌های زیرمجموعه وبانک با اکوسیستم ‏نوآوری و توسعه فناوری ایران است.‏