اخبار

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی پروپیلن جم:
خبرگزاری فارس: مدیرعامل مجتمع پتروشیمی پروپیلن جم گفت: از سال گذشته پس از اجرای مصوبات ستاد هدفمندی یارانه‌ها، سازمان حمایت مشکلاتی برای ما ایجاد کرده که اگر ادامه یابد پتروشیمی‌ها نمی‌توانند به کار خود ادامه داده و کارشان متوقف می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس؛ مغازه‌ایی مدیرعامل مجتمع پتروشیمی پروپیلن جم در نشست صبحانه وزیر نفت در اتاق تهران اظهار داشت: از دوره‌ای که پتروشیمی‌ها خصوصی شدند زیر ساخت‌های لازم برای حمایت از آنها در بخشی از دولت فراهم نشده است چنانکه به عنوان مثال در سازمان حمایت صنعت پتروشیمی زیر مجموعه صنایع غیرفلزی قرار گرفته است، در حالی که خود صنعت پتروشیمی یک صنعت پایه است و با توجه به عدم شناخت دوستان ما در این سازمان مشکلاتی برای صنعت پتروشیمی ایجاد شده است.
وی تصریح کرد: از سال گذشته پس از اجرای مصوبات ستاد هدفمندی یارانه‌ها، سازمان حمایت از تولید‌کننده و مصرف‌کننده مشکلاتی برای ما ایجاد کرده که اگر ادامه یابد پتروشیمی‌ها نمی‌توانند به کار خود ادامه داده و کارشان متوقف می‌شود.
مدیرعامل پروپیلن جم با تاکید بر اینکه ارقام جرایم با سرمایه ما قابل مقایسه است گفت: جز موضوع تحریم با کمبود خوراک و بلاتکلیفی در بهای خوراک در بالادست و میان‌دست پتروشیمی مواجه هستیم.
وی با بیان اینکه تکلیف عرضه محصولات پتروشیمی در بورس با کف و سقف مشخص موجب رشد بازار واسطه‌ها و دلال‌ها شده است گفت: قبل از مهر‌ماه گذشته بین تولید‌کنندگان و مصرف‌کنندگان تعامل مثبتی برقرار بود اما از پارسال صنعت پایین‌دست پتروشیمی برای تامین مواد مورد‌نیاز با مشکل مواجه است.

اطلاعات سهامداری

اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد

لطفا جهت نمایش اطلاعات وارد سامانه سهامداری شوید

ورود به سامانه