رویداد نوآوری باز گروه توسعه ملی «ملی تک» با معرفی چالش های برتر به کار خود پایان داد

اختتامیه رویداد نوآوری باز «ملی تک» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، اختتامیه رویداد نوآوری باز «ملی تک» که به همت شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف انجام شد، در روز پنج شنبه، 22 دی ماه برگزار شد.

در این همایش مصطفی سراج، معاون راهبردی و فناوری شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی گفت: اقتصاد جهانی در حال حرکت به سمت مسیر دانش بنیادی و تکنولوژی محوری است.

وی افزود: این موضوع باعث شده است که سرمایه گذاری جسورانه در ایران و جهان روند رو به رشدی را آغاز کند و پیش بینی می شود که این روند در سال های آتی، شتاب بیشتری بگیرد.

به گفته سراج چنانچه حمایت از طرح های استارتاپی و نوآورانه در راستای ارتقا اقتصاد دانش بنیان انجام نشود و سرمایه گذاری های جسورانه در این حوزه با سرعت بیشتری پیگیری نشود، نیل به هدف دانش بنیان شدن اقتصاد کشور در حد یک شعار باقی خواهد ماند.

شایان ذکر است در آخرین روز این همایش چالش های مرتبط با صنعت مواد غذایی و شوینده از سوی فعالان این بخش تشریح و مورد بررسی و ارزیابی فناوران حاضر قرار گرفت.

در پایان این نشست با معرفی چالش های برتر ارائه شده توسط فعالان حوزه صنعتی گروه توسعه ملی  به شرح زیر به پایان رسید و از ارائه دهندگان چالش های برتر تقدیر به عمل آمد.

خانم زینب سوری از شرکت پاکسان و آقایان مهدی عبدالهی از شرکت سیمان کرمان، احمد زاهدی از شرکت بهپاک، علی فاطمی از شرکت گلتاش، سید جواد زمانی طبری از شرکت سیمان مازندران و فریبرز سیف الهی از شرکت مارگارین