دکتر سدیدی در تودیع و معارفه اعضای هیأت مدیره بانک اقتصاد نوین: امیدوارم این بانک در آستانه ۲۰ سالگی با عبور از مشکلات بتواند دوران درخشان‌تری را تجربه کند

مراسم تودیع و معارفه اعضای هیأت مدیره بانک اقتصاد نوین برگزار شد.
در این مراسم علیرضا بلگوری مدیرعامل بانک، ضمن تشکر از اعتماد سهامداران و هیات ‌مدیره جدید در تثبیت تیم اجرایی و مدیریتی برای یک دوره دیگر، گفت: خوشبختانه با درایت سهامداران ارجمند و اعضای محترم هیأت ‌مدیره فصل جدیدی از حرکت بانک اقتصادنوین به سمت تعالی و پیشرفت آغاز شده است. امیدواریم با وفاق، همدلی، انسجام و اتحادی که امروز در بانک حاکم است بتوانیم منشأ تحولات بزرگ در نظام بانکی کشور باشیم.

بلگوری حرکت بانک اقتصادنوین در مسیر حرفه‌ای و استاندارد را از اصول غیرقابل تغییر آن برشمرد و افزود: تلاش می‌کنیم با حفظ حقوق همه ذینفعان اعم از سهامداران،سپرده‌گذاران و کارکنان ضمن تحقق اهداف عالی بانک، نقشی سازنده در توسعه اقتصادی کشور داشته باشیم.
مدیرعامل بانک اقتصادنوین با اشاره تلاش کارکنان . مدیران در خوش‌نامی و اعتبار این بانک، افزود: امیدواریم با حمیت و تلاش بیشتر، این میراث ارزشمند را به جایگاه شایسته‌تری در نظام بانکی کشور برسانیم.

در ادامه این مراسم دکتر سدیدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، ضمن تبریک به اعضای جدید و تشکر از اعضای پیشین هیأت ‌مدیره این بانک گفت: هیأت ‌مدیره بانک، باید نماینده و امانتدار دارایی تمام سهامداران، صیانت‌کننده و توسعه‌دهنده دارایی سپرده‌گذاران و انجام امور به بهترین شکل بوده که این از اصول و بدیهیات علم اقتصاد، مدیریت بنگاه و حاکمیت شرکتی است.
وی افزود: هر سازمانی هویت و فرهنگ منحصر به‌ فرد خود را دارد که این هویت در طول زمان و با تلاش تک‌تک کارکنان شکل گرفته و همه مکلف به صیانت از آن هستند و بانک اقتصاد نوین نیز با حفظ هویت خصوصی و فرهنگ سازمانی خود توسط سرمایه انسانی نخبه اش مدیریت خواهد شد.

دکتر سدیدی ظرفیت‌ها و مزیت‌های رقابتی بانک اقتصادنوین را بسیار امیدوار کننده توصیف کرد و گفت: خوشبختانه هیأت مدیره جدید از ریشه‌های مدیریتی بسیار قدرتمندی برخوردارند و در کنار نیروی جوان و پاکدستی مدیرعامل محترم می‌توانند با حل مشکلات و مسائل، بانک را به جایگاه مطلوب‌تری برسانند تا نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران مشعشع‌تر از گذشته در عرصه اقتصاد کشور بدرخشد.
امیدوارم این بانک در آستانه ۲۰ سالگی خود با عبور از مشکلات بتواند دوران درخشان تری را تجربه کند، آن روزی که اقتصاد نوین متولد شد نقدینگی کشور ۴۰ هزار میلیارد تومان و امروز به بیش از ۱۸۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است. رشد ۴۰ برابری نقدینگی در کنار تحولات و پیچیدگی‌های ایجاد شده در کلیت اقتصاد و البته بازار پول کشور نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و تلاش مجدانه را گوشزد می‌کند. ما در کنار هیأت مدیره به طور کامل و در جلسات طولانی مدت کارشناسی تمامی نقاط بحرانی را شناسایی کرده‌ایم و در مرحله طراحی راه‌حل‌های بهینه هستیم. بانک اقتصاد نوین مزیت‌های منحصر به فردی دارد که آنها را برای ایجاد تمایز و شکار فرصت‌ها فعال خواهیم نمود.

در ادامه این مراسم، دکتر سیامک دولتی، رئیس پیشین هیأت ‌مدیره، ضمن تبریک به اعضای جدید از زحمات اعضای پیشین قدردانی کرد و گزارشی از مهم‌ترین دستاوردهای هیأت مدیره پیشین ارائه نمود.
همچنین محمدعلی ایزدی، رئیس هیأت ‌مدیره بانک نیز در این مراسم با تاکید بر نقاط قوت بانک اقتصادنوین در نظام بانکی کشور، اهم سیاست‌های هیأت‌مدیره در دوره جدید را تشریح کرد و گفت: هیأت ‌مدیره جدید، صیانت از حقوق تمام سهامداران و مشتریان بانک را مهم‌ترین وظیفه خود می‌داند. او خوش‌نامی بانک اقتصادنوین و سرمایه انسانی منحصربه‌فرد آن را از اصلی‌ترین مزیت‌های این بانک دانست و ابراز امیدواری کرد با یک حرکت جمعی و تکیه بر ظرفیت‌های موجود، بانک اقتصادنوین بتواند کماکان طلایه‌دار بانکداری خصوصی در نظام بانکی کشور باشد.
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات دکتر سیامک دولتی، نصرت‌الله شهبازی، نصرت‌الله روشن‌ضمیر، اصغر پورمتین و فرهاد عربلو به‌عنوان اعضای پیشین هیأت ‌مدیره تقدیر شد و اعضای جدید، متشکل از محمدعلی ایزدی، علیرضا بلگوری، غلامحسین احمدی، مرتضی معیری و علی امانی به‌ صورت رسمی معرفی شدند.

لینک خبر:

https://tmgic.ir/?p=21298&preview=true