درخشش خانواده بزرگ‌ گروه توسعه ملی در همایش جایزه ملی مدیریت مالی

هلدینگ گروه توسعه ملی در مراسم دوازدهمین جایره ملی مدیریت مالی توانست 7‌عنوان را از آن خود کند.
به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، صبح امروز با حضور سید شمس الدین حسینی، رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی، هادی قوامی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت اقتصاد و امور دارایی، رحمت‌الله اکرمی، خزانه‌دار کل کشور، مجید قاسمی، رئیس انجمن مدیریت مالی ایران به همراه دیگر اعضای انجمن در محل اجلاس سران برگزار شد و شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود موفق به کسب 7‌جایزه ملی مدیریت مالی گردید.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در مراسم امروز، تندیس بلورین دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را کسب و سیامک ظاهری، قائم‌مقام شرکت به نمایندگی از «وبانک» این جایزه را دریافت کرد.

در این مراسم امیر تقی خان تجریشی نایب‌رئیس هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، حمید دیانت‌پی معاون مالی و پشتیبانی، اژدر اژدری معاون اقتصادی، حمیدرضا گلشاهی مدیر برنامه ریزی و بودجه، علی جبل‌عاملی دبیر هیات مدیره شرکت و جمعی از همکاران، نیز حضور داشتند.

در دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی، شرکت توسعه صنایع بهشهر، شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان و سرمایه‌گذاری توسعه ملی (وتوسم) از زیرمجموعه‌های گروه توسعه ملی موفق به کسب تقدیرنامه 3‌ستاره شدند.
در این مراسم، شرکت پاکسان نیز تقدیرنامه 2‌ستاره و شرکت سرمایه‌گذاری مدیریت سرمایه «مدار» نیز تقدیرنامه یک‌ستاره دریافت کرد. شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس نیز موفق به کسب گواهینامه شد.
حضور در این رقابت، میزان اهمیت مدیران شرکت‌ها به شفافیت اقتصادی را نشان می‌دهد و برگزیدگان بر اساس شاخص‌هایی چون نتایج مالی-حسابداری و عملکرد سازمانی انتخاب می‌شوند.

حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت ها و سازمان ها، تشویق و ترغیب شرکت ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت ها و سازمان های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت ها و سازمان های برتر در حوزه مالی و اقتصادی، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی از جمله اهداف برگزاری این جایزه عنوان شده است.