داد و ستد ۴۵۴ میلیارد ریال کالا در بورس فلزات تهران

خانه » داد و ستد ۴۵۴ میلیارد ریال کالا در بورس فلزات تهران

داد و ستد ۴۵۴ میلیارد ریال کالا در بورس فلزات تهران

۱۳۸۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۳:۲۵ ۲۰ اسفند ۱۳۸۵ |دسته‌بندی: اخبار اقتصاد ایران|
روز یکشنبه ۲۰ اسفند ۸۵ در بورس فلزات تهران، جمعا ۲۵ هزار و ۲۳۰ تن انواع فولاد، مس و آلومینیوم به ارزش ۴۵۴ میلیارد و ۲۳۳ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال داد و ستد شد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی سازمان کارگزاران بورس فلزات تهران، تالار این بورس در روز یکشنبه شاهد جمعا ۲۹ هزار و ۱۰ تن عرضه و در مقابل ۱۱۱ هزار و ۶۳۰ تن تقاضا برای محصولات فوق‌الذکر بود.
این گزارش حاکی است؛ در روز یکشنبه در گروه فولاد، در ۸ رینگ معاملاتی جداگانه ۱۹ هزار و ۵۹۰ تن انواع محصولات فولاد به ارزش ۱۴۲ میلیارد و ۶۱ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال به صورت نقدی و سلف داد و ستد شد که از نظر وزن و ارزش به ترتیب ۶۴/۷۷ و ۲۸/۳۱ درصد از کل بازار را به خود اختصاص داد.
همچنین در روز مورد بررسی ۴ هزار و ۹۶۰ تن از انواع محصولات مسی نیز در ۳ رینگ معاملاتی جداگانه به ارزش ۲۹۰ میلیارد و ۲۴۸ میلیون ۳۴۰ هزار ریال به صورت نقدی داد و ستدد شد که از نظر حجم و ارزش ۶۶/۱۹ و ۹۰/۶۳ درصد از کل بازار را به خود اختصاص داد.
در گروه محصولات آلومینیومی نیز در ۲ رینگ معاملاتی جداگانه مقدار ۶۸۰ تن انواع محصولات آلومینیوم، به ارزش ۲۱ میلیارد و ۹۲۳ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال به صورت نقدی معامله شد که از نظر وزن و ارزش به ترتیب ۷۰/۲ و ۸۲/۴ درصد از کل بازار را به خود اختصاص داد.