حضور پرافتخار گروه توسعه ملی در پنجمین جشنواره صنعت روابط عمومی؛ «وبانک»، جایزه برنامه ریزی صنعت روابط عمومی را دریافت کرد

روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی جایزه برنامه ریزی صنعت روابط عمومی را دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، چندی پیش پنجمین جشنواره صنعت روابط عمومی ایران برگزار شد. در این همایش که داوران، از اساتید باسابقه و نام آشنای صنعت روابط عمومی کشور بودند، پس از داوری عملکرد شرکت های حاضر، روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی موفق به اخذ جایزه صنعت روابط عمومی در حوزه برنامه ریزی شد. از جمله دلایل اعطای این جایزه، برنامه راهبردی روابط عمومی این شرکت و همچنین برنامه ریزی برای رسانه تصویری توسعه ملی بود.
گفتنی است در این دوره از جشنواره که همزمان با پنجمین “رخداد بررسی مسائل و چالش‌های روابط‌عمومی” برگزار شد، بیش از ۱۷۰۰ اثر از ۱۱۲ سازمان و شرکت در ۱۴ بخش‌ پژوهش و افکارسنجی، مدیریت و برنامه‌ریزی، ارتباطات درون‌سازمانی، ارتباطات رسانه‌ای، ارتباطات مردمی، ارتباطات دیجیتالی، ارتباطات دیداری/ شنیداری، ارتباطات بصری، انتشارات، تبلیغات، مسئولیت اجتماعی، داستانسرایی، اقدامات کرونایی و خلاقانه به دبیرخانه جشنواره واصل شد که پس از ارزیابی‌ نهایی، ۲۳ روابط‌عمومی برتر انتخاب و معرفی شدند.