جهش تولید در سیمان ساروج بوشهر

مدیرعامل سیمان ساروج خبر داد:
جهش تولید در سیمان ساروج بوشهر

مدیرعامل شرکت بین‌المللی سیمان ساروج از شرکت‌های زیرمجموعه گروه توسعه ملی، گفت: در راستای تحقق شعار سال(جهش تولید)، این شرکت اجازه صادرات ۳۰۰ هزار تن محصولات را اخذ کرد.

 

مهدی تابش با ارائه گزارشی از وضعیت تولید و صادرات شرکت بین‌المللی سیمان ساروج، تشریح کرد: در سال جهش تولید با در نظر گرفتن کیفیت و کاهش هزینه‌ها، سعی در افزایش تولید و بهره‌وری داشتیم و به همین دلیل اکنون بهترین قیمت را میان شرکت‌های صادرکننده کلینکر جنوب کشور داریم.
وی افزود: با توجه به ظرفیت خالی اسکله شرکت آسیای آرام از زیرمجموعه‌های شرکت بین‌المللی ساروج و نظارت و برنامه راهبردی که انجام شد، اجازه قرارداد ۳۰۰ هزارتنی صادرات عملیاتی شد.
مدیرعامل شرکت بین المللی سیمان ساروج اضافه کرد: این مهم در راستای کمک به افزایش صادرات غیرنفتی است و برای شرکت آسیای آرام قدمی مثبت و موثر محسوب می‌شود که امیدواریم با قراردادهای بزرگتری تداوم داشته باشد.
وی این شرکت را به تعهدات اجتماعی، حفظ محیط زیست و کاهش آلایندگی‌ها متعهد دانست و اظهار کرد: تمام تلاش مجموعه تداوم و جهش تولید، افزایش قیمت محصولات صادراتی، افزایش بهره‌وری و آموزش صحیح نیروها به‌خصوص نیروهای بومی است.