جلسه هماهنگی خدمات رسانی به زلزله زدگان غرب کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، صبح امروز جلسه همانگی خدمات رسانی کمک به زلزله زدگان غرب کشور با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، جانشین مدیرعامل و معاون امور شرکت ها و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه برگزار شد.

در این جلسه  دکتر غریب پور ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات انجام شده توسط برخی از شرکت های زیر مجموعه، بر لزوم امداد رسانی گستره تر به مناطق زلزله زده تاکید نمود و با اشاره به اقدامات انجام شده توسط دولت و بانک ملی ابراز داشت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری ما نیز در کنار دولت و بانک ملی موظف به انجام اقدامات سازنده هستیم و تمام تلاش خود را به جهت خدمت گذاری به عزیزان هموطن در مناطق زلزله زده می نماییم.

در ادامه مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه که در طول چند روز گذشته کمک هایی را به مناطق زلزله زده ارسال نموده بودند گزارشی از عملکرد شرکت های خود در این خصوص ارائه نمودند.

کمک های ارسال شده توسط شرکت های زیر مجموعه گروه توسعه ملی به شرح ذیل می باشد:

۱– شرکت توسعه صنایع بهشهر: مجموعاً ۴۳۰ میلیون شامل مواد غذایی، مواد بهداشتی و دارو.

۲- شرکت پتروشیمی شازند: ۹۵ میلیون تومان کمک های غیر نقدی.

۳- شرکت صنایع غذایی دریاچه گهر لرستان: مجموعاً ۱۸ میلیون تومان آب معدنی.

۴- شرکت ایران ترانسفو: تاکنون با قید فوریت ۲۳۵ دستگاه ترانس تحویل وزارت نیرو شده است. و تعهد خود را در زمینه تحویل ترانس به موقع انجام داده اند. همچنین پرسنل شرکت خدمات پس از فروش این شرکت نیز در محل حاضر هستند تا در صورت نیاز خدمات رسانی داشته باشند.

۵- داماش ترابر ایرانیان: ماشین آلات این شرکت از فردای زلزله در حال خدمات رسانی و حمل کمک های مردمی به مناطق زلزله زده می باشند.

۶- شرکت توسعه صنایع سیمان: مجموعاً ۳۰ میلیون تومان تا کنون کمک نقدی داشته اند.

در ادامه نیز راهکارهای مختلف در خصوص کمک رسانی به مناطق زلزله زده بعد از امداد رسانی های اولیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نیز مقرر شد اقدامات بعدی با هماهنگی بانک ملی ایران انجام شود.