«توسعه صنایع بهشهر» 3 هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع کرد

به منظور مشارکت در رزمایش«همدلی مومنانه»

«توسعه صنایع بهشهر» 3 هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع کرد

گروه«توسعه صنایع بهشهر» همزمان با سال‌روز شهادت حضرت علی(ع) و لیالی قدر، با تهیه ۳ هزار بسته معیشتی به ارزش ۵ میلیارد ریال در رزمایش«همدلی مومنانه» مشارکت کرد.

مدیرعامل گروه«توسعه صنایع بهشهر» در حاشیه برگزاری این رزمایش، گفت: انفاق، احسان و نیکوکاری در تار و پود مردم ایران نهفته است و این گروه نیز مانند دیگر اقشار جامعه با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب نسبت به تهیه این بسته‌ها اقدام کرده است.

 

مجید محسنی مجد با اشاره به ضرورت کاهش مشکلات معیشتی و اقتصادی ناشی از کرونا، مطرح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، مجموعه‌های تولید مواد شوینده گروه«توسعه صنایع بهشهر» شبانه روز تلاش کردند تا نسبت به سهمشان در بازار، محصولات بهداشتی مورد نیاز مردم را تولید و با قیمت مناسب توزیع کنند تا دغدغه کمبود کالا رفع شود. این گروه در این برهه از زمان نیز به اندازه توان متعهد است تا در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و کاهش معضلات معیشتی ناشی کرونا، اقدامات لازم را انجام دهد.

وی با تقدیر از زحمات انجام شده برای تهیه و آماده سازی ۳ هزار بسته معیشتی، بیان کرد: باید از تلاش‌های کارگران شرکت«به‌پخش» برای آماده‌سازی و بسته‌بندی اقلام و از مدیران عامل شرکت‌های تابعه و اعضای هیات مدیره گروه«توسعه صنایع بهشهر» برای تخصیص بودجه تشکر کرد.

در ادامه، علیرضا فاطمی عضو هیات مدیره گروه«توسعه صنایع بهشهر» با اشاره به اقدامات این گروه برای مقابله با بیماری کرونا، یاری به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان و کمک به بهزیستی شهرستان ری در قالب عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت، اظهار کرد: گروه بهشهر به منظور یاری به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان و فروردین ماه سال ۱۳۹۸ کشور، بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال و از زمان شیوع کرونا، علاوه بر کمک‌هایی که شرکت‌های تابعه به صورت مجزا به بخش بهداشت و درمان کشور کردند؛ بیش از ۶ میلیارد ریال را در قالب توزیع اقلام ضدعفونی‌کننده و ۳ هزار بسته حمایتی به ارزش ۵ میلیارد ریال برای کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه صرف کرده است.