تحولات شاخص کل بورس سهام تهران

خانه » تحولات شاخص کل بورس سهام تهران

تحولات شاخص کل بورس سهام تهران

۱۳۹۰/۸/۱۱ ۱۵:۳۴:۵۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۰ |دسته‌بندی: اخبار اقتصاد ایران|

به گزارش سایت اطلاع رسانی مرکز اطلاعات فنی ایران،بیشترین درصد افزایش :حق تقدم توسعه صنعتی در حالی عنوان نخست جدول بیشترین درصد افزایش روزانه را از آن خود کرد که شهد خوی در جایگاه چهارم این گروه قرار گرفت. «قشهد» سود هر سهم خود را مبلغ ۶۶۲ ریال پیش‌بینی کرده است. سرمایه این شرکت معادل ۳۳ میلیارد ریال است.
بیشترین درصد کاهش
حق تقدم پگاه آذربایجان غربی صدر نشین جدول بیشترین درصد کاهش روزانه شد. پالایش نفت تبریز در رده دهم این گروه ایستاد. «شبریز» با سرمایه‌ای معادل یک هزار و ۹۴۲ میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال، سود هر سهم خود را مبلغ ۳۵۴ ریال پیش‌بینی کرده است.
پرمعامله ترین سهم
روز گذشته سهام بانک پاسارگاد پر‌معامله ‌‌ترین سهم بازار شناخته شد. ایران خودرو دیزل در این دسته‌بندی رتبه نهم را با سرمایه یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال به دست آورد. سود هر سهم این شرکت معادل ۱۰۲ ریال پیش‌بینی شده است.
بیشترین ارزش معامله
جایگاه نخست بیشترین ارزش معامله را دیروز توسعه صنعتی به خود اختصاص داد. بانک اقتصاد نوین در رده پنجم این گروه ایستاد. «ونوین» با سرمایه‌ای معادل ۸ هزار میلیارد ریال، سود هر سهم خود را ۵۴۹ ریال پیش‌بینی کرده است.
بیشترین سهام معامله شده
توسعه صنعتی دیروز در حالی رده نخست جدول بیشترین سهام معامله‌شده را به دست آورد که مواد الیاف مصنوعی در این گروه دهم شد. سرمایه «شمواد» معادل ۱۴۳ میلیارد و ۴۸۸ میلیون ریال است و سود هر سهم خود را مبلغ ۲۱۱ ریال پیش‌بینی کرده است.(دنیای اقتصاد)