بهره‌برداری خطوط بسته‌بندی حبوبات در توسعه صنایع غذایی به‌پخش تا ۱۰ روز آینده

بهروز پورمحمدی مدیرعامل شرکت به‌پخش طی بازدید از مراحل آزمایشی راه‌اندازی خطوط بسته‌بندی حبوبات در شرکت توسعه صنایع غذایی به‌پخش ضمن بازدید از روند راه‌اندازی این خطوط، گفت: بهره‌برداری رسمی این خطوط تا ۱۰ روز آینده عملی خواهد شد.
مدیرعامل به‌پخش در ادامه با بیان این موضوع که مجوزهای لازم جهت خریداری و راه‌اندازی خطوط تولید اخذ شده است و حبوبات بسته‌بندی شده با برند «صرفه» به سبد محصولات این شرکت اضافه می‌شود.
شرکت توسعه صنایع غذایی به‌پخش وابسته به شرکت به‌پخش و از شرکت‌های زیرمجموعه گروه توسعه ملی بوده که تا قبل از راه‌اندازی این خط تولید تنها به بسته‌بندی و عرضه چای با برند «ماسوله» می‌پرداخت و با راه اندازی این خط تولید به عنوان یکی از عرضه‌کنندگان این محصول شناخته می شود.
شرکت به‌پخش با سابقه‌ی بیش از نیم قرن درحال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های پخش محصولات غذایی، بهداشتی و دارویی داخل کشور توانسته جایگاه ویژه‌ای را درعرصه‌ی توزیع کالا در منطقه‌‌ی خاورمیانه به دست آورد. این شرکت از سال ۱۳۸۱ ضمن تبدیل شدن به شرکت سهامی عام، درقالب یک شرکت مادر مشغول به فعالیت می‌باشد.