برگ زرین دیگری از دفتر افتخارات وبانک

نگاهی به یازدهمین جشنواره ملی مدیریت مالی ایران؛وبانک 5 جایزه ملی مدیریت مالی دریافت کرد

یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران با حضور درخشان شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (وبانک) و زیرمجموعه های گروه به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی،  صبح امروز یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران به همت انجمن مدیریت مالی ایران با حضور جمع کثیری از مقامات و مدیران سازمان‌های کلیدی برگزار شد.

طی این مراسم که با خوانش پیام وزیرمحترم اقتصاد و امور دارایی آغاز شد، جناب آقای مجید قاسمی، رئیس انجمن مدیریت مالی ایران به ارائه صحبتی در خصوص نقش خطیر نهادهای مالی و سرمایه گذاری به خصوص در دوران کرونا و پساکرونا پرداختند.

پس از آن جناب آقای عباس معمارنژاد، معاون وزیر اقتصاد به ایراد سخنانی در خصوص فراگیری مالی پرداخت. به گفته وی فراگیری مالی به نحوی که در تمام نقاط جغرافیایی کشور، افراد دسترسی مناسب و زودهنگام به خدمات مالی داشته باشند، مانع از فراگیری فقر می شود، زیرا امکان انباشت پس انداز ایجاد خواهد شد.

معاون وزیر اقتصاد افزود: برای نیل به این هدف، گسترش فناوری های جدید، توسعه مدل های کسب و کار و بهبود سواد مالی در دستور کار سیاست گذاری این حوزه قرار دارد.

در ادامه این مراسم و در نوبت اعطای جوایز، شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و 4 زیرمجموعه آن جوایز و تقدیرنامه هایی که توسط هیئت داوران و کمیته ارزیابی انتخاب شده بود را دریافت کردند.

به این ترتیب شرکت «سرمایه گذاری گروه توسعه ملی» تندیس بلورین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد.

شرکت های «سرمایه گذاری توسعه ملی» و «پتروشیمی شارند»، موفق به دریافت تقدیرنامه 3 ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شدند.  همچنین شرکت های «سرمایه گذاری توسعه صنایع سیمان» و «توسعه‌ صنایع‌ بهشهر» نیز موفق به دریافت تقدیرنامه 2 ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شدند.

بنابراین در مجموع هلدینگ گروه توسعه ملی در روز 28 بهمن ماه سال 1399 5 جایزه ملی مدیریت مالی دریافت کرد که اتفاقی کم نظیر به شمار می رود.