با حضور مدیرعامل گروه توسعه ملی و معاون حراست بانکی ملی ایران؛ مدیر حراست «وبانک» معرفی شد

مدیر حراست شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، طی مراسمی که به منظور تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت سرمایه­ گذاری گروه توسعه ملی برگزار شد، محسن الیاسی به عنوان مدیر حراست این شرکت معرفی شد.

در این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، معاون حراست بانک ملی ایران مدیران عامل شرکت­های زیرمجموعه گروه توسعه ملی، هیات مدیره و معاونان و مدیران گروه توسعه ملی برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات علی اکبر افخمی در زمان ماموریت خود به عنوان مدیر حراست و بازرسی، از وی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

حسین مدرس خیابانی، مدیرعامل شرکت سرمایه­ گذاری گروه توسعه ملی حضور مدیر حراست را به عنوان بازوی کمک رسان بخش عملیاتی این هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری مورد خطاب قرار داد و از الیاسی درخواست کرد بر اساس منشور دولت مردمی، اراده خود را مبنی بر رعایت اصول عدالت محوری، روحیه انقلابی، مردم داری، پاکدستی و فساد ستیزی و قانون­مداری بگذارد.

مدیرعامل شرکت سرمایه­ گذاری گروه توسعه ملی افزود: از مهمترین مواردی است که انتظار می رود مدیر حراست نسبت به رعایت آنها اهتمام بورزد، این است که ضمن هماهنگی با مراجع ذیصلاح و همکاری با مدیران شرکت­های تابعه، نسبت به ساماندهی واحدهای حراست و تقویت بنیه نظارتی گروه با هدف پاسداری از ارزش­های سازمان و حمایت از کارکنان و مدیران خدوم و متعهد، رسیدگی قاطع به تخلفات برای ایجاد محیطی امن و کمک به ایجاد و ارتقای انگیزه و ترویج روحیه امید آفرینی و وفاداری، اقدامات و گام های موثری برداشته شود.

همچنین مقدم، معاون حراست بانک ملی ایران نیز حضور واحد حراست قوی و مستقل در شرکت را عاملی برای بهبود اوضاع و افزایش میزان بهروی در سایه مراقبت از سلامت اداری عنوان کرد.