بازدید مدیرعامل گروه توسعه ملی از شرکت پاکسان

خانه » بازدید مدیرعامل گروه توسعه ملی از شرکت پاکسان

بازدید مدیرعامل گروه توسعه ملی از شرکت پاکسان

۱۳۹۵/۹/۲ ۱۶:۱۶:۴۷ ۲ آذر ۱۳۹۵ |دسته‌بندی: اخبار, اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

به گزارش روابط عمومی، مهندس غریب‌پور، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، دکتر جمال دامغانیان مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و جمعی از معاونین و مدیران سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و توسعه صنایع بهشهر روز دوشنبه، اول آذرماه سال جاری از شرکت پاکسان بازدید کردند.

در ابتدای این مراسم مهندس محمدرضا حیدری، مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن خیر مقدم به مهندس غریب پور، دکتر دامغانیان و هیئت همراه با ارائه گزارش مفصلی در خصوص عملکرد شش ماهه گذشته شرکت پاکسان گفت: از ابتدای حضور بنده در این شرکت، با تدوین برنامه‌های استراتژی سازمان و بازنگری مستمر آن، جابه‌جایی مشاغل، پیاده سازی دقیق نظام پیشنهادات و پایش مستمر فضای کسب و کار موفق شدیم تولید و سود را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم.

مهندس حیدری به تغییر وضعیت پرسنل پاکسان از پیمانکاری به قراردادی اشاره کرد و افزود: این تغییر وضعیت ضمن رفع تبعیض در پاکسان، باعث جهش در کار، تولید و سودآوری این مجموعه شد و در افراد انگیزه کار و فعالیت بیشتر را به وجود آورده است.

سپس مهندس غریب پور مدیرعامل سرمایه گذاری گروه توسعه ملی درخصوص اقدامات انجام شده در پاکسان گفت: فعالیت‌های اخیر باعث شده شرکت پاکسان در بازار بورس و سرمایه رشد چشمگیری داشته باشد و این نتیجه زحمات و تلاش‌های مدیران این مجموعه است که نتیجه آن افزایش تولید و صادرات بوده و نشان دهنده جهت‌گیری درست مدیریت این مجموعه است.

وی در ادامه به تغییر وضعیت پرسنل از پیمانکاری به قراردادی اشاره کرد و افزود: در این مدت کوتاه، شاهد افزایش ۴۰ درصدی تولید بودیم که به نوعی هزینه‌های این تغییر وضعیت را جبران کرده و در حقیقت اقدامات صورت گرفته برای پرسنل هزینه محسوب نمی‌شود بلکه سرمایه‌گذاری است و همانند این است که کاری که قبلا در ۱۰ساعت انجام می‌شد اکنون در ۵ ساعت انجام می‌شود.

مدیرعامل سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی ضمن اشاره به ظرافت‌های مدیریتی برای ایجاد انگیزه در پرسنل یادآور شد: تفاوت دستمزد و مزایا بین پرسنل و دو‌دستگی باعث بروز بسیاری از مشکلات اجتماعی می‌شود که باید به آن توجه کرد چرا که توزیع نامتوازن حقوق می‌‌تواند منجر به اثرات زیان باری شود و باید از بروز چنین پدیده‌ای در محیط‌های تولیدی جلوگیری کرد.

مهندس غریب‌پور، به نظریه برابری اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در این نظریه هر فردی در محیط کار، حقوق و مزایای خود را با همکارش مقایسه می‌کند و اگر این دستمزد و مزایا کم باشد در افراد ایجاد بی‌انگیزگی می‌کند و این مساله برای سلامت محیط کسب و کار و تولید بسیار خطرناک است.

مهندس غریب پور با اشاره به چهار شعار محوری «توکل بر خدا، کار تیمی، مسئولیت پذیری و انجام درست کار درست»، بر حرکت شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در این چهارچوب و مسیر تاکید کرد.

وی ضمن قدردانی از دکتر دامغانیان مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و مهندس حیدری مدیرعامل پاکسان گفت: اتفاقات خوبی در مجموعه پاکسان رخ داده که آخرین آن اقدامات برای پیوستن شرکت صنعت شوینده به سازمان بورس است.

وی عرضه تولیدات شوینده در بازار بورس را از برنامه‌های سرمایه گذاری گروه توسعه ملی برشمرد و افزود: امیدواریم به زودی شرکت «به‌پخش» نیز بتواند پا به بازار سرمایه بگذارد و شرکت پاکسان به شرکتی تمام بورسی تبدیل شود تا بتوانیم از طریق واگذاری سهام در بازار بورس بخشی از نیاز سرمایه‌ای این شرکت ها را تامین کنیم.

مهندس غریب پور هم‌چنین ابراز امیدواری کرد که با اقدامات انجام شده، شرکت پاکسان بتواند بیش از پیش حضور مقتدرانه‌‌ای در بازار سرمایه و عرصه رقابت در داخل و خارج از کشور داشته باشد.

در پایان، مهندس غریب‌پور، مدیرعامل سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، دکتر جمال دامغانیان، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و هیات همراه، از خطوط تولید صابون‌، بسته‌‌بندی پودر، واحد سولفوناسیون، واحد پساب و تصفیه خانه و شرکت یاران توسعه شرکت پاکسان بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک