بازدید سیمانی مدیرعامل گروه توسعه ملی (از سه کارخانه سیمان شمال، فیروزکوه و مازندران)

به گزارش واحد روابط عمومی، مدیرعامل گروه توسعه ملی 22 و 23 مردادماه از کارخانه‌های سیمان شمال، سیمان فیروزکوه و سیمان مازندران، بازدید کرد.

در این بازدیدها علاوه بر معاونین و برخی مدیران گروه، مهندس داداش مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان(سیدکو) و همراهان‌شان، دکتر سدیدی را همراهی می‌کردند.

 

  • شرکت سیمان شمال

دکتر سدیدی و هیأت همراه صبح روز سه‌شنبه 22 مردادماه بازدید خود از شرکت سیمان شمال را با حضور در یادمان 9 شهید گرانقدر این شرکت و ادای احترام به جایگاه رفیع آنان آغاز نمودند. سپس از پروژه افزایش ظرفیت خط تولید سیمان سفید(EPC)، خط تولید سیمان خاکستری و سایر قسمت‌ها بازدید بعمل آورد و پس از بازدید میدانی از خط تولید، در نشست با مدیران و روسای شرکت در سالن آمفی تئاتر حاضر شد.

مهندس صفریان مدیرعامل سیمان شمال در این نشست به ارائه گزارش عملکرد و تبیین چشم‌انداز و برنامه‌های استراتژی و مأموریت این شرکت پرداخت.

سپس مهندس داداش مدیرعامل محترم سیدکو از تلاش مدیران و پرسنل این شرکت برای رساندن ظرفیت تولید به رقم اسمی و خروج از فهرست صنایع آلاینده تقدیر کرد و از اهمیت حفظ و حضانت از تولید و سیاست جایگزینی بعنوان اولویت‌های بخش تولید یاد کرد.

مدیرعامل گروه توسعه ملی در پایان این نشست از رکود ساخت و افزایش نرخ حمل و نقل بعنوان یک مشکل و تهدید جدی برای صنعت سیمان یاد کرد و افزود: امید است روز به روز نتیجه و ثمره خوش‌فکری، همکاری وتعامل، بهره‌وری بیشتر، نقش فکر و ایده در تولید ثروت بیشتر مشهود شود.

دکتر سدیدی نیاز اصلی کارخانه‌های سیمان را که بدنه اصلی تولید توسعه‌گرا هستند، تمرکز بر نوآوری و رفتن به سمت بازارهای جدید معرفی کرد.

 

  • شرکت سیمان فیروزکوه

مدیرعامل گروه توسعه ملی و هیأت همراه  با حضور در شرکت سیمان فیروزکوه از بخش های مختلف این کارخانه و نیز معدن شرق کتالان بازدید نمودند. سپس در سالن همایش های مجموعه سیمان فیروزکوه با مدیران ارشد این مجموعه دیدار و گفتگو کردند. در ابتدا مهندس دانشی مدیرعامل سیمان فیروزکوه گزارشی از عملکرد یکساله و نیز اهم فعالیت ها و برنامه های این شرکت ارائه نمود. سپس مهندس داداش طی سخنان کوتاهی از تهدیدها و فرصت‌های پیش روی این مجموعه یاد کرد و در پایان دکتر سدیدی از زحمات مدیریت و پرسنل این شرکت قدردانی نمود.

 

  • شرکت سیمان مازندران

آخرین روز از سفر سیمانی دکتر سدیدی با بازدید از شرکت سیمان مازندران به پایان رسید. مدیرعامل گروه توسعه ملی پس از بازدید از بخشهای مختلف خطوط تولید این شرکت، در سالن همایش‌های سیمان مازندران (غدیر)، در نشست صمیمی دیدار و گفتگو با مدیران و پرسنل حضور بهم رسانید. ابتدا دکتر اصل روستا، مدیر عامل سیمان مازندران ضمن خیر مقدم، گزارشی از عملکرد شرکت به حاضرین ارائه نمود. در ادامه آقای مهندس داداش مدیرعامل سیدکو تحلیلی از وضعیت صنعت سیمان در حال حاضر و ماه‌های آتی ارائه نمود. در پایان نیز دکتر سدیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد پرسنل زحمتکش سیمان مازندران، سخنان مهمی در خصوص وضعیت فعلی و برنامه‌های آتی گروه و نقش هلدینگ سیدکو و شرکت‌های تابعه در این رابطه بیان داشتند.

دکتر سدیدی مدیرعامل گروه توسعه ملی در پایان بازدید از سه کارخانه سیمانی:

رشد سی درصدی تولید و شصت درصدی ارزش فروش شرکت‌های سیمانی گروه در هفت‌ماهه اخیر صرفا با برنامه‌ریزی دقیق، تعامل مدبرانه و استفاده از فرصت‌های بازار بدست آمده است، نوید سال خوبی در سودآوری شرکت‌های سیمانی داریم و امید داریم با گشایش‌های اقتصادی در کشور، وضعیت مطلوبتری را شاهد باشیم.

لینک گزارش تصویری:

https://tmgic.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%d8%b9%d8%a7%d9%85%d9%84-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-%d8%aa%d9%88%d8%b3/