بازدید دکتر سدیدی از طلوع دوباره شرکت صنایع بسته بندی ایران

به گزارش روابط عمومی، دکتر سید مهدی سدیدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و دکتر نادر جعفریوسفی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر به همراه معاونان و مدیران مربوطه صبح سه‌شنبه ۱۸ تیرماه از شرکت صنایع بسته‌بندی ایران – که اخیرا به چرخه‌ی تولید بازگشته -، بازدید به عمل آوردند.

دکتر سدیدی و هیئت همراه پس از بازدید و بررسی خطوط و مراحل تولید با حضور در جمع مدیران و متصدیان این شرکت، ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در این مجموعه، با اشاره به موفقیت‌ها و دستاوردهای گروه توسعه ملی، این دستاورد را حاصل تلاش کسانی دانست که از جنوب شرق تا شمال غرب کشور در خطوط تولید جدیت به خرج داده‌اند و نیز مدیران متعهدی که مسئولیت راهبردی را در کنار آنان ایفا کرده‌اند.

ایشان اصالت شرکت توسعه صنایع بهشهر را هلدینگی کاملاً تولیدی خطاب نموده و گفت: نگاه باید نگاه عملیاتی و تولیدی باشد . شرکت بسته‌بندی ایران بیش از ۶۰ سال قدمت دارد و توسعه صنایع بهشهر بعضاً مالک شرکت‌هایی است که نیم‌قرن از حیات آن‌ها گذشته و رابطه خیلی نزدیکی با توسعه‌یافتگی در طول عمر بنگاه‌ها دارد و این شرکت‌های توسعه‌یافته از شاخصه‌های بهشهر می‌باشد که نسل به نسل در حال فعالیت بوده و طبیعتاً اگر سازمانی فلسفه اولیه‌اش در بازار در زنجیره تأمین از دست برود باید از جاهای دیگری این فلسفه را تقویت نماید.

دکتر سدیدی با اشاره به هدف اولیه از تأسیس صنایع بسته‌بندی ایران در سال‌های ۱۳۴۰ تا ۱۳۳۷ و همچنین هدف حال حاضر آن گفت: در آن سال‌ها وزن مسائل بازاریابی و مارکتینگ آن‌قدر جدی نبوده و فقط با این عنوان که محصول باید در یک بسته توزیع گردد شروع به فعالیت نموده است ولی امروزه ماهیت‌ بسته‌بندی تغییریافته و از بدنه لجستیکی خارج‌ شده است و در سهم بازار، توسعه بازار و نیز عمق بازار، حرف اول را می‌زند.

در این دیدار دکتر نادر جعفریوسفی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر نیز از اهتمام ویژه دکتر سدیدی به مجموعه صنایع بهشهر و اقدامات صورت گرفته در جهت هموار شدن برخی از مسائل و همچنین کمک به شرکت صنایع بسته‌بندی تقدیر کرد و رشد سهام این شرکت را نشان از حمایت و پشتیبانی مجموعه گروه توسعه ملی و صنایع بهشهر از رونق تولید، توسعه، تثبیت اشتغال و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خواند. دکتر یوسفی ضمن تشکر از زحمات مدیریت عامل، مدیران و کارگران صنایع بسته بندی از آنان خواست تا با سرعت بیشتر نسبت به سال گذشته به پیشرفت خود ادامه دهند.

در این دیدار مهندس حمیدرضا خضوعی مدیرعامل شرکت صنایع بسته‌بندی ایران نیز به بیان دیدگاه‌ها و ارائه گزارشات و تحولات صورت گرفته طی یک سال اخیر پرداخت.

لینک گزارش تصویری:
https://tmgic.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1-%d8%b3%d8%af%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%b7%d9%84%d9%88/