امضای تفاهم نامه همکاری میان گروه توسعه ملی و مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه

روز گذشته (۱۵ مهرماه ۱۳۹۸) در محل مرکز کانون وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه، تفاهم‌نامه همکاری میان این مرکز و گروه توسعه ملی به امضای دکتر سیدمهدی سدیدی و دکتر علی بهادری جهرمی رسید.

جهرمی رییس مرکز وکلا  از این همکاری بعنوان فرصت مناسبی برای ارتقای آموزش و اقدامات اجرایی در هر دو مجموعه یاد کرد.
سدیدی مدیرعامل گروه توسعه ملی نیز این تفاهم‌نامه را گامی ارزنده در راستای صیانت از منافع سهامداران خانواده گروه توسعه ملی و جلوگیری از اتلاف منابع از طریق مراقبت های حقوقی دانست و افزود: امید است با انتخاب افراد شایسته در مناصب حقوقی، آموزش صحیح و اتخاذ راهبردهای مناسب، شاهد مشکلات حقوقی در بنگاه‌های تحت مدیریت گروه نباشیم.

شایان ذکر است مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه، متولی اداره ببسیاری از وکلا و کارشناسان فعال در کشور می باشد که با نظارت مستقیم قوه قضاییه، پاسخگوی نیازها و ارائه‌دهنده خدمات حقوقی می باشد.

گروه توسعه ملی نیز با توجه به گستردگی فعالیت های اقتصادی در ۱۰ صنعت بزرگ کشور و به تبع آن مواجهه با مسائل و موضوعات حقوقی، اخذ مشاوره و هم اندیشی با متخصصین حقوقی را در اتخاذ تصمیمات، حصول راهکارهای حل مشکلات حقوقی و بهبود رویه‌های جاری بعنوان راهبرد حقوقی خود قرار داده است.
و به منظور دریافت خدمات آموزشی و حقوقی در جهت تقویت بنیه‌ی حقوقی و کاهش دعاوی شرکت و هم اندیشی جهت بهبود رویه ها و قوانین و مقررات در فضای کسب و کار، این تفاهم‌نامه همکاری را با مرکز وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضاییه به امضا رساند.

لینک گزارش تصویری:

https://tmgic.ir/?p=21310&preview=true