استقبال گسترده بازدیدکنندگان داخلی و خارجی از غرفه پتروشیمی شازند در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

همزمان با برگزاری بیست هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی باز دیدکنندگان داخلی و خارجی استقبال گسترده‌ای از غرفه شرکت پتروشیمی شازند از شرکت‌های زیر مجموعه گروه توسعه ملی داشتند.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل شرکت پتروشیمی شازند  بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار “صنعت نفت، تولید فناورانه و مصرف بهینه” روز چهارشنبه ۲۷  اردیبهشت ماه با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

در آیین افتتاحیه این نمایشگاه که خلیلی نیا مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند نیز حضور حضور داشت، جمعی از مسئولین کشوری از غرفه این شرکت بازدید بعمل آوردند.

همچنین مدیرعامل این شرکت در روز اول برگزاری این نمایشگاه با جمعی از مدیران و فعالین حوزه پتروشیمی به صورت جداگانه بازدید و در خصوص موضوعات مرتبط بحث و تبادل نظر کردند.
شایان ذکر است بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور هزار و ۵۰۰ شرکت داخلی و ۲۰۰ شرکت خارجی از ۱۳ کشور جهان شامل: روسیه، چین، بلاروس، آلمان، اتریش، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، هند، امارات، عمان و ترکیه به عنوان بزرگ ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر می باشد و شرکت پتروشیمی شازند نیز با حضور گستره و فعال در زمان برگزاری این نمایشگاه، پذیرای جمع کثیری از بازدیدکنندگان، تجار و فعالین حوزه پتروشیمی داخلی و خارجی خواهد بود.