سوالات متداول

پاسخ پرسش‌های متداول سهامداران را در این بخش ببینید. اگر پرسشی دارید که در این بخش طرح نشده است در قسمت «طرح پرسش» آن را مطرح کنید و پاسخ آن را در اسرع وقت دریافت کنید.

پرسش‌ها

شما می‌توانید حساب یکی از بانک‌های ملی، ملت و اقتصاد نوین را برای دریافت سود خود معرفی نمایید. اطلاعات کامل در آگهی پرداخت سود شرکت پس از مجمع منتشر می‌شود.

هریک از سهامداران متقاضی دریافت برگ اوراق سهام متعلق به خود می توانند با مراجعه حضوری به محل دفتر مرکزی شرکت اقدام نمایند.

شما مـی توانید با مراجعه به آدرس سایت شرکت www.tmgic.ir سامانه امور سهام، ضمن تکمیل اطلاعات سهامداری خود از کلیه اطلاعات مربوط به سهام خود مطلع شوید.

پرداخت سود سهامداران در رعایت مفاد ماده ۲۴۰ اصلاحیه قانون تجارت (ظرف ۸ ماه پس از تصمیم مجمع عمومی راجع به تقسیم سود) و حسب ضوابط سازمان بورس و اوراق بهادار صورت می پذیرد. معهذا، طبق روال جاری سود سهامداران حقیقی حداکثر ۷۲ ساعت بعد از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و از طریق یکی از بانکهای داخل کشور با ارائه اصل کارت ملی قابل وصول و دریافت می باشد.

در صورت مغایرت اطلاعات شناسنامه‌ای جهت اصلاح مدارک زیر را باید به امور سهام شرکت ارسال کنید:

  1. کپی برگ سهام
  2. کپی کارت ملی
  3. کپی صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات (در صورت وجود)

 

برخی مشخصات کاربران مانند نام و مشخصات شناسنامه‌ای ثبت‌شده و غیرقابل تغییر است. در صورت مشاهده ایراد در این موارد باید با واحد سهام شرکت تماس گرفته و فرم مغایرت پرکنید.

طرح پرسش

اطلاعات سهامداری

اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد

لطفا جهت نمایش اطلاعات وارد سامانه سهامداری شوید

ورود به سامانه