مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارتن ایران برگزار شد

خانه » مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارتن ایران برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارتن ایران برگزار شد

۱۳۹۴/۳/۱۹ ۱۰:۵۲:۵۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ |دسته‌بندی: اخبار, اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

به گزارش روابط عمومی و به نقل از کارشناس امور شرکتهای گروه توسعه ملی، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارتن ایران در روز شنبه ۹ خرداد‌ماه سال ۹۴ ساعت ۱۵ در محل شرکت واقع در جاده قدیم کرج ،  با حضور ۷۳ درصد از سهامداران ، اعضای هیات مدیره ،  نماینده بورس اوراق بهادار ، بازرس قانونی شرکت تشکیل و با انتخاب آقای کریمی نماینده شرکت نفت و گاز و پتروشیمی تامین به سمت رئیس جلسه ، خانم اسدزاده طی حکم صادره از سوی جناب آقای دکتر حنیفی مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و آقای طبسی نماینده شرکت سرمایه گذاری تدبیر به سمت نظار و آقای میرجلالی مدیرعامل شرکت به سمت دبیر جلسه رسمیت یافت.

IMG_3361

شرکت در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ تحت شماره ۶۷۷۲ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و ظرفیت کارخانه جهت تولید سالانه ۵۵.۵۰۰ تن چاپ کارتن و ۸.۵۰۰ تن ورق در دو شیفت روزانه تعیین گردیده است .

موضوع فعالیت شرکت بر اساس ماده ۲ اساسنامه عبارتست از تهیه و تولید و فروش انواع کارتن و مقوای فشنگی و صادرات آن و همچنین واردات مواد اولیه و ماشین آلات مورد احتیاج شرکت و واردات کالای مجاز بازرگانی مربوط به موضوع شرکت و فروش آن در داخل .

_MG_0016

در حال حاضر شرکت از واحدهای وابسته به شرکت توسعه تجارت تامین اجتماعی بوده و کنترل کننده نهایی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) می باشد .

سهامداران عمده شرکت

سهامداران

این شرکت در صنعت تولید کارتن و ورق کنگره ای فعالیت می کند و رشد مقدار تولید شرکت در صنعت مذکور در سال جاری نسبت به سال قبل حدود ۵/۲۰ درصد می باشد . به نظر مدیریت شرکت بازنگری سیاستهای فروش متناسب با شرایط بازار نظیر تولید محصولات با ارزش افزاوده بالا و تمرکز بر مشتریان سودآور و نیز جذب مشتریان جدید از مهمترین دلایل این افزایش بوده است .

_mg_0064

طبق آمار تولید محصولات مختلف این شرکت در کل کشور در سال مورد گزارش ۶۱۰.۰۰۰ تن بوده که سهم شرکت کارتن ایران از این بازار ۳۱.۵۴۶ تن و یا به عبارتی ۱۷/۵ درصد بوده است این در حالیست که در سال مالی گذشته تولید بازار داخلی ۵۹۰.۰۰۰ تن بوده که سهم شرکت کارتن ایران از این میزان ۲۶.۱۸۵ یعنی ۴۴/۴ درصد بوده است .

طبق اظهارات مدیرعامل شرکت در سال مالی ۱۳۹۳ ، ۴۷ درصد پتانسیلهای موجود در بازار تقاضا توسط کارتن ایران جذب شده است . همچنین در سال ۹۳ شرکت توانسته زنجیره تامین را به نحو مناسبی مدیریت نموده و نمودار ضایعات روند نزولی داشته است .

در حال حاضر سرمایه رسمی شرکت ۱۲۱.۵۰۰ میلیون ریال می باشد که بر اساس مجمع عمومی  فوق العاده مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ وحاصل از ثبت افزایش سرمایه ، سرمایه شرکت به ۱۸۲.۲۵۰ میلیون ریال تغییر خواهد یافت .

جدول آمار تولید و فروش محصولات شرکت طی ۶ سال گذشته

تولید

فروش

مبالغ فروش در ۵ سال گذشته

مبلغ فروش

 روند قیمت سهم در سال مالی مورد گزارش
روند قیمت سهم

مصوبات مجمع:

تقسیم سود: سود تقسیمی شرکت در سال ۹۳ معادل ۷۰ درصد سود قابل تقسیم به مبلغ ۴۰۰ ریال به ازای هر سهم تصویب گردید  .

روزنامه: اطلاعات

حسابرس: سازمان حسابرسی

 

نشانی کارخانه و دفتر مرکزی : جاده قدیم کرج – پشت میدان شیرپاستوریزه – ابتدای بلوار الغدیر- کوچه سپیدرود

تلفن : ۶۶۶۹۲۰۲۸