مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه بین‌الملل تجارت ملی (سهامی خاص) برگزار شد

خانه » مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه بین‌الملل تجارت ملی (سهامی خاص) برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه بین‌الملل تجارت ملی (سهامی خاص) برگزار شد

۱۳۹۴/۳/۲۰ ۱۰:۰۳:۱۸ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ |دسته‌بندی: اخبار, اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه بین‌الملل تجارت ملی (سهامی خاص) برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۳/۱۲/۲۹، در روز یکشنبه مورخه ۱۳۹۴/۳/۳ ساعت ۱۶:۰۰ در محل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی واقع در خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک خیابان شهید خدامی پلاک ۸۹ برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی به نقل از ابوالفضل علی‌مراد کارشناس معاونت امور شرکتهای گروه توسعه ملی، این جلسه با حضور اعضای هیات مدیره شرکت، نماینده موسسه حسابرسی رهیافت و همکاران جناب آقای صفاتی و ۱۰۰ درصد نمایندگان قانونی سهامداران تشکیل و به موجب حکم صادره از سوی جناب آقای دکتر فرهاد حنیفی مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، آقای حمید محمودی به نمایندگی از شرکت مذکور به سمت رئیس جلسه، آقای حجت‌اله قاسمی صیقل‌سرائی به نمایندگی از موسسه همیاری کوثر و خانم سمیه کلبری به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی به سمت ناظرین و آقای عبدالرضا ضامنی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت به سمت دبیر جلسه انتخاب گردیدند.

ابتدا گزارش عملکرد یکساله شرکت توسط مدیرعامل قرائت و در خصوص اقدامات صورت گرفته جهت افزایش سرمایه، گشایش خطوط اعتباری نزد بانک اقتصاد نوین، فعالیتهای بازرگانی صورت گرفته، پیگیری وصول مطالبات، تعیین تکلیف پرونده‌های مالیاتی و برنامه‌های آتی شرکت توضیحاتی ارائه و متعاقباً گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت قرائت گردید.

IMG_3176

IMG_3173

سپس با عنایت به گزارش ارائه شده و موارد منعکس گردیده در گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی تکالیف ذیل جهت اقدامات هیات مدیره تکلیف گردید:

  • در خصوص مطالبات سنواتی از شرکتهای بازرگانی مهرگان پلیمر و بازرگانی نیکان کماکان اقدامات و پیگیریهای لازم جهت وصول مطالبات از طرق مقتضی تا حصول نتیجه ادامه یابد.
  • در خصوص پرونده‌های مالیاتی سالهای ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱، مجمع رویه شرکت را تنفیذ نمود و مقرر گردید پیگیریها بصورت جدی تا اخذ مفاصاحساب قطعی بعمل آید.
  • مقرر گردید مفاد ماده ۴۰ رعایت گردد و شرکت نسبت به تهیه دفتر سهام و صدور برگه سهام اقدام نماید.
  • در خصوص مطالبات از شرکت آریا فلز پرشیا، با توجه به توضیحات ارائه شده توسط مدیرعامل مقرر گردید اصلاح حسابها پس از بررسی توسط هیات مدیره با نظر حسابرس شرکت صورت پذیرد.
  • معاملات مشمول ماده ۱۲۹ قانون تجارت مورد تنفیذ مجمع قرار گرفت.
  • کماکان اقدامات لازم در راستای اجرایی شدن دستورالعمل مبارزه با پولشویی ادامه یابد.

در ادامه ، مجمع پس از بحث و تبادل نظر در خصوص بندهای دستور جلسه ، بشرح ذیل اتخاذ تصمیم نمود:

  • صورتهای مالی شرکت برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ به تصویب رسید .
  • موسسه حسابرسی رهیافت و همکاران به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی انتخاب گردید .
  • روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب گردید.

معرفی شرکت:

۱- تاریخچه و موضوع فعالیت :

شرکت توسعه بین‌الملل تجارت ملی (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲ تحت شماره ۲۹۸۴۸۲ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت شرکت عبارتست از انجام هر گونه فعالیت و مشارکت در عملیات مجاز بازرگانی صادرات و واردات، خدماتی، تولیدی، ساختمانی و همچنین عملیات مربوط به اجرای پروژه‌ها و اخذ نمایندگی از کمپانی‌های خارجی، حق‌العمل‌کاری و انعقاد قرارداد‌های دوجانبه خارجی و بین‌المللی با اشخاص حقیقی و حقوقی

عمده فعالیت شرکت طی سال ۱۳۹۳ انجام عملیات بازرگانی شامل خرید و فروش پنبه حلاجی نشده داخلی و ورود آهن آلات از کشورهای هند و چین و فروش آن در بازار داخلی بوده است.

۲- سرمایه و ترکیب سهامداران:

سرمایه‌ شرکت بالغ بر ۸۵,۰۰۰ میلیون ریال شامل ۸۵,۰۰۰,۰۰۰ سهم یک هزار ریالی می‌باشد که متعلق به سهامدارانی به شرح جدول ذیل می‌باشد:

سهامداران

۳-اعضای هیات مدیره :

هیات مدیره شرکت متشکل از ۳ عضو به شرح ذیل می‌باشد:

هیئت مدیره۴-گزیده اطلاعات مالی سنوات اخیر:

صورتهای مالی

 

آدرس و تلفن‌های شرکت :

آدرس: خیابان ولیعصر، بلوار اسفندیار، پلاک ۲۰ طبقه سوم، واحد ۸

تلفن: ۹-۸۸۸۷۱۵۷۴