مجمع شرکت ایران پوپلین (سهامی عام) برگزار شد.

خانه » مجمع شرکت ایران پوپلین (سهامی عام) برگزار شد.

مجمع شرکت ایران پوپلین (سهامی عام) برگزار شد.

۱۳۹۴/۴/۲ ۱۴:۵۱:۱۳ ۲ تیر ۱۳۹۴ |دسته‌بندی: اخبار, اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ایران پوپلین (از شرکت‌های تابعه گروه توسعه ملی) ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه مورخه ۱۳۹۳/۳/۲۶ با حضور هیات مدیره و نماینده موسسه حسابرسی آیین‌ ارقام ایرانیان و نماینده محترم اداره سرمایه‌گذاری بانک ملی به عنوان مدعو برگزار و آقای حمید محمودی با حکم جناب آقای دکتر فرهاد حنیفی به نمایندگی از سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی به سمت ریاست مجمع، آقای متخصص به نمایندگی از بانک ملت و خانم تیموری به نمایندگی از بانک تجارت به عنوان نظار انتخاب گردیدند.

IMG_3252

IMG_3237

به گزارش روابط عمومی به نقل از کارشناس امور شرکتهای گروه توسعه ملی، در این مجمع که با حضور ۹۷ درصد سهامداران برگزار گردید، ابتدا گزارش هیات مدیره در خصوص عملکرد سال ۱۳۹۳ مطرح گردید و مدیرعامل شرکت کماکان وجود رقبای بزرگ از کشورهای ترکیه، چین، ویتنام، کره و چین را از عوامل موثر در وضعیت نامطلوب صنعت نساجی و به تبع آن عملکرد ایران پوپلین عنوان نمودند.

پس از قرائت گزارش حسابرس اهم تکالیف مجمع به شرح ذیل تعیین گردید:

با توجه به مانده تسهیلات ارزی فاینانس به مبلغ ۹۶.۶۴۸ میلیون ریال در دفاتر شرکت (۳۶.۵۴۹ میلیون ریال اصل + ۶۰.۰۹۹ میلیون ریال سود و کارمزد و جرائم)  و با عنایت به فقدان مستندات، شواهد و قرارداد مناسب و کافی در این خصوص مقرر گردید هیات مدیره با رعایت تعامل نسبت به رفع مغایرت مانده تسهیلات دریافتی از بانک ملی شعبه ایثار اقدام لازم را به عمل آورد.

با توجه به منفی بودن سرمایه در گردش شرکت و عدم توانایی پرداخت تسهیلات مالی سررسید شده، سایر تعهدات و بدهی‌های قطعی شده شرکت شامل گاز، برق و مالیات بر ارزش افزوده و آلایندگی مقرر گردید از هیات کارشناسی به منظور تعیین قیمت زمین‌های کارخانه استفاده گردد تا بخشی از زمین‌هایی که به تولید کارخانه ارتباط ندارد در ازای رد دیون به سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی واگذار گردد و شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی نیز با توجه به وضعیت شرکت ایران پوپلین، مساعدت‌های لازم را در ارتباط با این شرکت معمول دارد.

 سپس سایر بندهای دستور جلسه به شرح ذیل مورد بررسی و تصویب قرار گرفت:

  • صورت‌های مالی شرکت شامل ترازنامه در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ و صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ به اتفاق آراء مورد تصویب قرار گرفت.
  • موسسه حسابرسی راده به عنوان حسابرس و بازرس قانونی برای سال ۱۳۹۴ انتخاب گردید.
  • روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب گردید.

IMG_3241

IMG_3217

مشخصات شرکت

شرکت ایران پوپلین (سهامی خاص) در تاریخ ۵مردادماه ۱۳۵۳ با مشارکت‌ بانک توسعه صنعتی و معدنی ایران و بخش خصوصی تشکیل و در ۲۳مهرماه ۱۳۵۳ به ثبت رسید. در سال ۱۳۶۹ معادل ۶۱درصد سهام بانک صنعت و معدن ایران در شرکت ایران پوپلین به بانک ملی واگذار شده و متعاقب آن سهام مذکور به شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی واگذار گردیده است.

اعضای حقوقی، حقیقی هیات مدیره

 

هیت مدیره

 

مقدار تولید شرکت

تولید

 

 

تعداد پرسنل شرکت
کارکنان

توضیح اینکه تعداد ۱۱۲ و ۱۰۶ نفر نیروی انسانی در سال‌های  ۱۳۹۳ و ۱۳۹۲ از طریق شرکت خدماتی جذب گردیده است.

 

آدرس دفتر مرکزی: خیابان نجات‌الهی جنوبی، خیابان شاداب، نبش کوچه مهر، پلاک ۴۶، واحد ۹، طبقه سوم

آدرس کارخانه: رشت- جاده تهران- کیلومتر ۵

تلفن: ۴-۸۸۹۳۴۱۶۱

دورنگار: ۸۸۹۳۴۱۶۱