مجمع سالیانه شرکت توسعه کشت و صنعت ملی

خانه » مجمع سالیانه شرکت توسعه کشت و صنعت ملی

مجمع سالیانه شرکت توسعه کشت و صنعت ملی

۱۳۹۵/۲/۳۱ ۱۲:۳۶:۱۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ |دسته‌بندی: اخبار, اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

به گزارش روابط عمومی به نقل از کارشناس امور شرکت ها، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه کشت و صنعت ملی برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۴ ، در روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰صبح در محل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی واقع در تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی پلاک ۸۹ ، با حضور هیات مدیره ، نماینده موسسه حسابرسی دایا رهیافت جناب آقای مقبلی و بیش از ۹۹ درصد سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها  تشکیل و طی احکام صادره از سوی جناب آقای دکتر فرهاد حنیفی مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ، جناب آقای حمید محمودی به نمایندگی از آنشرکت به سمت رئیس جلسه ، آقای ملکی و خانم اسدزاده به سمت ناظرین و آقای سید مصطفی عمادی مدیرعامل شرکت توسعه کشت و صنعت ملی  به سمت دبیر جلسه انتخاب و جلسه رسمیت یافت .

IMG_5069 IMG_5070 IMG_5071

طبق دستور جلسه مجمع ، در ابتدا گزارشی از عملکرد شرکت در سال مالی مورد گزارش توسط مدیرعامل ارائه گردید . در ادامه ، مجمع پس از استماع گزارش هیات مدیره و همچنین گزارش حسابرس و بازرس قانونی و بحث و تبادل نظر در خصوص بندهای دستور جلسه ، بشرح ذیل اتخاذ تصمیم نمود :

  • صورتهای مالی شرکت برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ به تصویب رسید .
  • موسسه حسابرسی دایا رهیافت به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی انتخاب گردید .
  • روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب گردید .
  • مبلغ ۸۰۰ ریال بازای هرسهم به عنوان سود ، بین سهامداران تقسیم گردید .
  • اعضای حقوقی ذیل برای ۲ سال آتی به عنوان هیات مدیره انتخاب گردیدند :

شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی

شرکت بین الملل ساختمان و صنعت

شرکت خدمات مدیریت سرمایه مدار

خلاصه عملکرد شرکت :

فعالیت شرکت توسعه کشت و صنعت ملی در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۴ ، به  استناد مأموریت محوله از طرف شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی به شرکت مبنی بر واگذاری و فروش سهام شرکتهای متعلق به مجموعه شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و تفویض اختیار بازاریابی و مذاکره برای فروش سهام شرکتهای تابعه آن مجموعه که حسب مورد به شرکت جهت اجراء ابلاغ گردیده است، معطوف می شود .

ترکیب سهامداران عمده شامل تعداد سهام و درصد سهام به شرح جدول ذیل بوده است :

1

برنامه های آینده شرکت توسعه کشت و صنعت ملّی :
  • هیأت مدیره شرکت در صدد می باشد که با کمک نیروی انسانی شرکت و حمایت سهامدار محترم،از طریق بازاریابی و مذاکره نسبت به جلب و جذب متقاضیان خرید سهام شرکتهایی که قابلیت واگذاری دارند اقدام و پس از انعقاد تفاهمنامه اولیه از طریق مزایده به بالاترین قیمت پیشنهادی واگذار نمایند.
  • شرکت در صدد است از طریق نظارت مستمر و پیگیری مداوم، عملکرد شرکتهای فعال زیر مجموعه را به لحاظ افزایش روند سودآوری آنها در سال جاری بهبود بخشد.
  • شرکت مصمم است از طریق پیگیریهای متناوب و مقطعی نسبت به بازاریابی و فروش سهام پرتفوی انتقالی اقدامات موثر و بایسته ای داشته باشد.