جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارتن ایران برگزار شد

خانه » جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارتن ایران برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارتن ایران برگزار شد

۱۳۹۵/۳/۱۵ ۹:۳۴:۵۱ ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ |دسته‌بندی: اخبار|

به گزارش روابط عمومی به نقل از کارشناس امور شرکت ها، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارتن ایران در روز شنبه ۸ خرداد‌ماه سال ۹۵ ساعت ۱۰ صبح در محل شرکت واقع در جاده قدیم کرج ، با حضور ۷۲ درصد از سهامداران ، اعضای هیات مدیره، نماینده بورس اوراق بهادار ، بازرس قانونی شرکت تشکیل و با انتخاب آقای کریمی نماینده شرکت کاغذ سازی کاوه به سمت رئیس جلسه ، خانم اسدزاده طی حکم صادره از سوی جناب آقای دکتر حنیفی مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و آقای بلگوریان نماینده شرکت سرمایه گذاری تدبیر به سمت نظار و آقای میرجلالی مدیرعامل شرکت به سمت دبیر جلسه رسمیت یافت.

شرکت در تاریخ ۱۳۳۸/۴/۱۰ تحت شماره ۶۷۷۲ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و ظرفیت کارخانه جهت تولید سالانه ۵۵.۵۰۰ تن چاپ کارتن و ۸.۵۰۰ تن ورق در دو شیفت روزانه تعیین گردیده است .

موضوع فعالیت شرکت بر اساس ماده ۲ اساسنامه عبارتست از تهیه و تولید و فروش انواع کارتن و مقوای فشنگی و صادرات آن و همچنین واردات مواد اولیه و ماشین آلات مورد احتیاج شرکت و واردات کالای مجاز بازرگانی مربوط به موضوع شرکت و فروش آن در داخل .

در حال حاضر شرکت از واحدهای وابسته به شرکت توسعه تجارت تامین اجتماعی بوده و کنترل کننده نهایی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) می باشد .

 در حال حاضر سهامداران عمده شرکت عبارتند از :

1

شرکت در صنعت تولید کارتن و ورق کنگره ای فعالیت می کند . به نظر مدیریت شرکت بازنگری سیاستهای فروش متناسب با شرایط بازار نظیر تولید محصولات با ارزش افزوده بالا و تمرکز بر مشتریان سودآور و نیز جذب مشتریان جدید از مهمترین سال مالی مورد گزارش بوده است .

طبق آمار تولید محصولات مختلف این شرکت در کل کشور در سال مورد گزارش ۷۸۶.۵۷۶ تن بوده که سهم شرکت کارتن ایران از این بازار ۲۸.۹۲۳ تن و یا به عبارتی ۵/۰۱ درصد بوده است این در حالیست که در سال مالی گذشته تولید بازار داخلی ۶۲۰.۰۰۰ تن بوده که سهم شرکت کارتن ایران از این میزان ۳۱.۵۴۶ یعنی ۵/۰۹ درصد بوده است .

در حال حاضر سرمایه رسمی شرکت ۱۸۲.۲۵۰ میلیون ریال می باشد که بر اساس مجمع عمومی  فوق العاده مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ وحاصل از ثبت افزایش سرمایه در سال ۹۴ تغییر یافت .

جدول آمار تولید و فروش محصولات شرکت طی ۶ سال گذشته به شرح جدول ذیل بوده است :

2 3

روند قیمت سهم در سال مالی مورد گزارش به شرح نمودار ذیل بوده است:

4

مصوبات مجمع:

تقسیم سود: سود تقسیمی شرکت برای سال مالی ۹۴ ،به مبلغ ۳۰ ریال به ازای هر سهم تصویب گردید  .

روزنامه: اطلاعات

حسابرس: سازمان حسابرسی

نشانی کارخانه و دفتر مرکزی : جاده قدیم کرج – پشت میدان شیرپاستوریزه – ابتدای بلوار الغدیر- کوچه سپیدرود

تلفن : ۶۶۶۹۲۰۲۸