جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات مدیریت سرمایه مدار (سهامی خاص) برگزار شد

خانه » جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات مدیریت سرمایه مدار (سهامی خاص) برگزار شد

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات مدیریت سرمایه مدار (سهامی خاص) برگزار شد

۱۳۹۴/۲/۱۶ ۱۵:۲۲:۱۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ |دسته‌بندی: اخبار, اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات مدیریت سرمایه مدار (سهامی خاص) برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۳/۱۲/۲۹، در روز دوشنبه مورخه ۱۳۹۴/۲/۱۴ ساعت ۱۰ در محل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی واقع در تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۸۹ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی گروه توسعه ملی، این جلسه با حضور هیات مدیره شرکت مذکور، نماینده موسسه حسابرسی بهمند جناب آقای هشی، نماینده اداره کل سرمایه گذاری و امور شرکتهای بانک ملی جناب آقای صالحی و ۱۰۰ درصد سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها تشکیل و طی حکم صادره از سوی جناب آقای دکتر فرهاد حنیفی مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ، جناب آقای حمید محمودی به نمایندگی از آن شرکت به موجب حکم شماره ۶۹۴/۹۴-۱۱۳ به سمت رئیس جلسه، جناب آقای علی ملکی به نمایندگی از شرکت بین الملل ساختمان و صنعت ملی به موجب حکم شماره ۶۹۵/۹۴-۱۱۳ و آقای ابوالفضل علی مراد به نمایندگی از شرکت ایران پوپلین به موجب حکم شماره ۷۰۰/۹۴-۱۱۳ به سمت ناظرین و آقای کورس جبارنیا مدیرعامل شرکت به سمت دبیر جلسه انتخاب گردیدند.
ابتدا گزارش عملکرد یکساله شرکت قرائت و اقدامات صورت گرفته در خصوص رفع توقیف و وضعیت اراضی کارخانه قدیم شرکت و برنامه‌های آتی شرکت توضیحاتی ارائه و متعاقباً گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت قرائت گردید.
سپس با عنایت به گزارش ارائه شده و موارد منعکس شده در گزارش حسابرسی تکالیف ذیل جهت اقدامات هیات مدیره تکلیف گردید:
– هیات مدیره سیاستها و استراتژیهای جدیدی از جمله تقویت خرید و فروش سهام و مدیریت بهینه نقدینگی و … را با استفاده از توان تخصصی سایر شرکتهای گروه جهت فعالیت بیشتر در دستور کار قرار دهد.
– در خصوص رفع توقیف و مشکلات اراضی کارخانه قدیم شرکت، هیات مدیره کماکان اقدامات و پیگیریهای لازم را بصورت جدی تا حصول نتیجه بعمل آورده و در صورت نیاز از همکاری اشخاص خارج از شرکت و مشاوران حقوقی استفاده نماید. مضافاً گزارش ماهانه اقدامات صورت گرفته در این خصوص در صورتجلسات هیات مدیره درج و به سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ارائه گردد.
– اقدامات مقتضی و پیگیریهای لازم جهت حل و فصل و نهایی شدن پرونده‌های مالیاتی شرکت بعمل آید.
– در خصوص برخی مطالبات سنواتی، هیات مدیره نسبت به طرح و بررسی موضوع در جلسات هیات مدیره و اصلاح حسابها اقدام نماید.
– معاملات مشمول ماده ۱۲۹ قانون تجارت مورد تنفیذ مجمع قرار گرفت.
در ادامه ، مجمع پس از استماع گزارش هیات مدیره و همچنین گزارش حسابرس و بازرس قانونی و بحث و تبادل نظر در خصوص بندهای دستور جلسه ، بشرح ذیل اتخاذ تصمیم نمود :
– صورتهای مالی شرکت برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۳/۱۲/۲۹ به تصویب رسید .
– موسسه حسابرسی بهمند به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی انتخاب گردید .
– روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب گردید.
– مبلغ ۸۴,۰۰۰ میلیون ریال (به ازای هر سهم مبلغ ۶۰,۰۰۰ ریال) سود بین سهامداران تقسیم گردید.
– سایر موارد نیز بشرح صورت خلاصه مذاکرات مجمع تصمیم گیری شد.