تحریم ها تأثیری بر سودآوری پتروشیمی شازند ندارد

خانه » تحریم ها تأثیری بر سودآوری پتروشیمی شازند ندارد

تحریم ها تأثیری بر سودآوری پتروشیمی شازند ندارد

۱۳۹۲/۳/۱۳ ۱۵:۴۲:۲۳ ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ |دسته‌بندی: اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی شازند گفت: تحریم شرکت های پتروشیمی از جمله این شرکت موضوع جدیدی نیست به طوریکه تحریم ها تاکنون ها مدیریت شده است.

پتروشیمی اراک که به تازگی نام آن به پتروشیمی شازند تغییر پیدا کرده از سال گذشته تحریم است و خبر تحریم پتروشیمی شازند خبر جدیدی برای مدیریت این شرکت نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، حسن رجبی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی شازند با بیان مطلب فوق گفت: شرکت پتروشیمی شازند پیش از این با اسم پتروشیمی اراک تحریم بود و امروز فقط نام این پتروشیمی در فهرست جدید تحریم ها آمده است ، موضوع مهم این است که تغییری در فرآیند صادرات ما با این تحریم ایجاد نمی شود.

وی افزود: عمده صادارت ما به کشورهای چین، هندوستان، ترکیه و کشورهای آسیا میانه است و با وجود گواهینامه rach که یکی از معتبرترین گواهینامه های کیفیت محصولات پتروشیمی است تاکنون نیازی به صادرات به کشورهای اروپایی و آمریکایی نداشتیم که امروز از تحریم، متضرر بشویم.
رجبی خاطر نشان کرد: شرکت پتروشیمی شازند از زمان آغاز فعالیت خود تا کنون به خوبی توانسته است، تحریم ها را مدیریت کند، بنابراین تحریم ها از قدیم تا امروز اثری در سود آوری این شرکت نداشته است.