بیانیه شرکت ارج در پی انتشار اخباری مبنی بر تعطیلی این شرکت

خانه » بیانیه شرکت ارج در پی انتشار اخباری مبنی بر تعطیلی این شرکت

بیانیه شرکت ارج در پی انتشار اخباری مبنی بر تعطیلی این شرکت

۱۳۹۵/۳/۲۳ ۸:۰۳:۲۳ ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ |دسته‌بندی: اخبار, اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

در پی انتشار اخباری مبنی بر تعطیلی شرکت ارج روابط عمومی این شرکت به نقل از مدیرعامل شرکت ارج اعلام نمود؛

طی دو سال گذشته بیش از ۴۲۰۰۰ دستگاه انواع کولر، یخچال و فریزر در این شرکت تولید و بخش عمده آن روانه بازار گردیده و هم اکنون نیز حدود ۶۰۰۰ دستگاه انواع محصولات آماده عرضه به بازار می باشد. در سال جاری نیز برنامه تولید، معادل سنوات قبل پیش بینی شده است.

ذکر این نکته ضروری است که هیچ یک از دستگاههای خطوط تولیدی شرکت واگذار نشده و اخبار منتشره در فضای مجازی صحت ندارد.

ضمناً حقوق و مزایای کارکنان این شرکت در پایان هر ماه بصورت منظم پرداخت شده و مطالبات معوق وجود ندارد. همچنین کاهش نیروی انسانی طی سالهای اخیر عمدتاً بواسطه مشمولیت بازنشستگی پرسنل قدیمی شرکت بوده است.

حسب مذاکرات مطروحه در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه اخیر و توافق کلیه سهامداران، مقرر گردید هیات مدیره شرکت استراتژی میان مدت و بلند مدت حضور در صنعت لوازم خانگی را بازبینی و اعلام نماید.

لازم به ذکر است طی سالهای اخیر سهامدار عمده (شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی) مبالغ قابل توجهی جهت حفظ تولید و پرداختهای پرسنلی به این شرکت تزریق نموده است.

سهامداران، هیات مدیره، مدیرت و شورای اسلامی کار و کارگران زحمتکش و خدوم شرکت ارج تلاش می نمایند که با تمام سختی ها و علیرغم واردات کالاهای خارجی ایستادگی نموده تا خط تولید کارخانه به فعالیت خود ادامه دهد.

در خاتمه اعلام می شود سهامدار عمده شرکت ارج تمهیدات و هماهنگی های لازم را جهت متقاضیان و خریداران بالقوه داخلی و خارجی بمنظور رویت کارخانه و ارزیابی قیمت سهام شرکت نیز پیش بینی نموده است.

                                                                                                                            روابط عمومی شرکت ارج