بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی از مجتمع سنگان

خانه » بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی از مجتمع سنگان

بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی از مجتمع سنگان

۱۳۹۵/۷/۳۰ ۱۹:۲۱:۳۹ ۳۰ مهر ۱۳۹۵ |دسته‌بندی: اخبار, اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

به گزارش روابط عمومی، جناب آقای مهندس غریب پور مدیرعامل گروه توسعه ملی، جناب آقای دکتر نگهبان نماینده محترم شهرستان خواف و جناب آقای پهلوان نژاد فرماندار محترم شهرستان خواف در راس هیأتی شامل آقای عباس نعیمی جانشین مدیرعامل و معاون امور شرکتهای گروه توسعه ملی، اعضاء هیأت مدیره و مدیران شرکت صنعتی ومعدنی توسعه ملی با حضور در مجتمع سنگان که از پروژه های اصلی شرکت صنعتی ومعدنی توسعه ملی با مالکیت صد درصدی گروه توسعه ملی می باشد بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت ساخت و تجهیز مجتمع تولید کنسانتره و گندله قرار گرفتند.

پس از اتمام بازدید از پروژه، دکتر مولایی مدیر عامل شرکت صنعتی ومعدنی توسعه ملی ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به کلیه مهمانان و آرزوی موفقیت برای جناب آقای مهندس غریب پور در جایگاه مدیریت عالی شرکت سرمایه گذاری گروه ملی ،گزارش مبسوطی از وضعیت پروژه سنگان و ذکر فرصت ها و محدودیت های پروژه بیان نمودند.

دکتر مولایی با اشاره به پیشرفت قابل توجه پروژه، تصریح نمود: منابع مالی پروژه متناسب با پیشرفت پروژه تأمین گردیده و انتظار می‏رود روند پیشرفت طرح با تداوم تعامل مطلوب ما بین پیمانکار و کارفرما تسریع گردد. ایشان در ادامه با قدردانی از زحمات انجام شده توسط مدیریت سابق مجموعه تأکید نمودند، سعی در این است که با توکل بر خدا تمام تلاش ها درجهت” انجام درست کار درست ” که از شعارهای گروه توسعه ملی می باشد معطوف گردد.

در ادامه این جلسه مهندس غریب پور پس از تشکر از تلاشهای مستمر کلیه دست اندرکاران این پروژه بزرگ ملی و قدردانی از اقدامات انجام شده گذشته، ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت قابل قبول پروژه، درراستای ضرورت اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی بر تسریع در روند تکمیل طرح بخصوص در بخش کنسانتره و با تمرکز بر تأمین زیرساختهای مورد نیاز پروژه تأکید نمودند. ایشان با حساس و حیاتی خواندن پروژه مذکور خواستار نگاه ویژه تمامی دست اندرکاران به پروژه بعنوان یک طرح ملی شده و آنرا فرصتی برای بهره گیری از نیروهای بومی با ایجاد اشتغال برای نخبگان و افراد تحصیلکرده ی منطقه عنوان نمودند .

مهندس غریب پور با بیان این که مجموعه گروه توسعه ملی و بانک ملی ایران حمایت های خود را برای تکمیل این پروژه با قوت و دقت بیشتری ادامه خواهد داد، اظهار نمودند: برای به نتیجه رسیدن این طرح در زمان مقرر، مردم و مسئولان منطقه اعم از استاندارمحترم ، نماینده محترم خواف در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار محترم و سایر دست اندرکاران ، باید حمایت های خود را تداوم بخشیده و مشکلات پیش رو را با تفاهم مرتفع سازند و اولویت طرح را تأمین زیر ساختهای مورد نیاز، از جمله بحث تأمین آب قرار دهند.

در انتهای این نشست جناب آقایان دکتر نگهبان نماینده مردم شریف شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی و پهلوان نژاد فرماندار شهرستان خواف، ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت چشمگیر پروژه مذکور، تکمیل و بهره برداری این طرح را به دلیل اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم آن، محور توسعه منطقه و شهرستانهای اطراف دانستند و خواستار تسریع در اجرای آن گردیدند.

در ادامه کلیه حاضرین از قسمتهای مختلف کارخانه کنسانتره و گندله و مسیر سنگ شکن و معدن بازدید و اقدامات انجام شده توسط پیمانکار در حوزه های مختلف کارگاهی از جمله عملیات نصب تجهیزات و اجرای فونداسیون های بتنی را از نزدیک مشاهده نمودند.

لازم به ذکر است این پروژه، دارای ظرفیت تولید ۲/۵ میلیون تن کنسانتره و ۲/۵ میلیون تن گندله در سال بوده که قابلیت ارتقا تا ۵ میلیون تن کنسانتره و ۵ میلیون تن گندله را دار می باشد و در مجاورت پروژه های دیگری همچون مجتمع سنگان خراسان، فولاد مبارکه، فولاد شرق کاوه و اپال پارسیان سنگان قرار گرفته است.

خداداد غریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک خداداد غریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک خداداد غریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک خداداد غریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک