بازدید جناب آقای مهندس غریب پور از شرکت به پخش

خانه » بازدید جناب آقای مهندس غریب پور از شرکت به پخش

بازدید جناب آقای مهندس غریب پور از شرکت به پخش

۱۳۹۵/۱۱/۴ ۱۹:۱۰:۱۷ ۴ بهمن ۱۳۹۵ |دسته‌بندی: اخبار, اخبار شرکت, اخبار شرکت‌های زیرمجموعه|

جناب آقای مهندس غریب‏ پور مدیرعامل شرکت سرمایه‏ گذاری گروه توسعه ملی و آقای دکتر دامغانیان مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و هیئت همراه از شرکت به پخش بازدید نمودند .

مهندس ربیعی مدیرعامل شرکت به پخش ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از تلاش همکاران، اقدامات انجام شده و برنامه ریزی‏ های راهبردی در دست تدوین جهت رسیدن شرکت به پخش به جایگاه واقعی خود را ارایه نمودند.

در بخش دیگر بازدید ،‌ طراحی و اجرای سیستم های اطلاعات مدیریت و هوش تجاری در حال توسعه بخش فناوری اطلاعات ، فعالیت های مهندسی صنایع و بهبود سیستم ها و روش ها از جمله پروژه های مسیر بندی، مکان ‏یابی بهینه توزیع و فروش همچنین ارایه عملکرد مقایسه ‏ای فروش مقداری و ریالی در سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و همچنین خلاصه ای از وضعیت سود و زیان شرکت توسط مدیران شرکت به بخش ارائه گردید.

درادامه دکتر دامغانیان ضمن قدردانی از تلاش های درحال انجام، توسعه فعالیت های بازاریابی تعاملی در جهت تقویت و استحکام روابط با تأمین کنندگان را توصیه و اظهار امیدواری نمودند در سایه تلاش و تدابیر برنامه ریزی شده شاهد موفقیت های بیشتر این شرکت در آینده باشیم.

در پایان مهندس غریب پور ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات صورت گرفته در مجموعه به پخش، با تأکید بر منویات مقام معظم رهبری – سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل- و همچنین شعار محوری گروه توسعه ملی یعنی توکل برخدا، کار تیمی، مسئولیت پذیری و انجام درست کار درست را در جهت پیشبرد اهداف عالیه گروه و شرکت های زیر مجموعه به همه همکاران توصیه نمودند.

توجه به اهداف سازمانی، سرمایه های انسانی، تسهیم دانش جهت ایجاد هم افزایی و بهبود مستمر فعالیت ها و همچنین تأکید بر صداقت با مشتری و امانتداری و ارائه سرویس و خدمات با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر از توصیه های ایشان به مجموعه به پخش بود.

ایشان به روند جدید مجموعه به پخش با هدف چابک سازی ساختاری فرایندها و برنامه ریزی راهبردی مشارکتی اشاره نمودند و این مسیر را نشانه مثبت اندیشی مدیریت به پخش و حس اعتماد مسئولین این شرکت به کارکنان در جهت هم افزایی در مسیر موفقیت سازمانی آتی مجموعه به پخش ارزیابی نمودند.

خدادادغریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک

خدادادغریب پور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وبانک